Wpis z mikrobloga

Cześć! Czy Apple Care+ (dodatkowo płatne ubezpiecznie) pokrywa również rysy ekranu (Ipad Pro 11 cali) ? Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnej odpowiedzi na to pytanie.

Dziękuję

#apple #ipad
  • 9
  • Odpowiedz
@T41U5 @rybak17 tylko, że aby wykupić tę opcję w Niemczech albo w UK trzeba posiadać kartę kredytową która jest zarejestrowana właśnie w tym kraju. Nigdzie nie mogę znaleźć opisu w jaki sposób można kupić tę opcję oraz jak polskie serwisy zaopatrują się na AC+ kupione właśnie w innych krajach. Może Wam uda się coś znaleźć bądź czegoś dowiedzieć.
  • Odpowiedz
@Skwareczek: znaczy dla mnie to nie problem bo mieszkam w UK i mam jeszcze 10 dni na zakup AP+ tylko nie wiem czy kupić to i próbować wymienić porysowany wyświetlacz
  • Odpowiedz
@T41U5z tego co się dowiedziałem to apple nie wymienia ekranów ze względu na zmiany kosmetyczne (czytaj. rysy). Jeżeli chciałbyś żeby się faktycznie zajęli Twoim sprzętem (nie wiem co masz w sumie) no to pozostaje opcja kupienia AC+ i zrzucenia tego co masz z krzesła, biurka, łózka "przez przypadek" :) Tylko wtedy oczywiście trzeba się liczyć z tym, że dostaniesz certyfikowanego refuba od Appla .
  • Odpowiedz