Wpis z mikrobloga

@grzesiek_ze_stycznia: Sprawdza sie. Osobiscie nie mam ale znajomi maja. I jak jada gdzies na weekend to ide do nich "mieszkac" zeby sie pieselem zajmowac :) A w miedzyczasie grac w gierki na 146" "monitorze" :DD

Jesli chodzi o obraz to z tego co z kumplem gadalem wazny jest tez "ekran" na ktory bedziesz rzucal. Ogolnie temat rzeka ale jedne sa lepsze w jednych punktach a inne w innych. No i wiadomo
@gorzki99: @ksiak: @Kylphi: @lucasy:
Budżet ok 2500zł.
Ogólnie w telewizorze wadzi mi głównie.... tuner tv. W TV oglądałbym w sumie jedynie kanał informacyjny w razie jakichś zdarzeń itp. Darmowa WP TV z adblockiem z laptopa w zupełności by wystarczyła. Więc nie zamierzam płacić abonamentu. Reszta to YT, Netflixy itp.

No właśnie też o ten hałas się martwiłem. I jeszcze ta moc 250W. Sporo w porównaniu do TV.
BTW.
Budżet ok 2500zł.


@grzesiek_ze_stycznia: 2500 na sam projektor to mało. Do tego ekran, jak zwijany to trzeba zapłacić by się nie zwijał i nie falował, jak ramowy to trzeba mieć miejsce na ścianie by go powiesić.

Co z dźwiękiem? Wzmacniacz / amplituner 2 kolumny na front też swoje kosztują.

do filmów z laptopa.


@grzesiek_ze_stycznia: Polecam kabel HDMI. Najlepsza możliwa jakość obrazu i do tego tanio.