Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mieliście może tak, że po wyłączeniu telefonu i ponownym jego włączeniu procent baterii zwiększał się? Telefon ma kondycję baterii na poziomie 100%, zresztą, kupiłem go bardzo niedawno temu i dbam o niego. Wygląda to tak, że telefon ma np. 80%, a po ponownym włączeniu 82%... Wiem, że często zadaję tutaj te pytania, jednak to pierwszy iPhone, jaki miałem i stąd się trochę zdziwiłem. Dzięki za odpowiedzi. #iphone #bateria #apple

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6187edd2ecf1ee000a068341
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: bateria to nie jest element który zachowuje swoje parametry, cały czas zachodzą tam procesy chemiczne. Niezależnie jak będziesz dbać jej degradacja i spadek sprawności będzie postępować. Procenty które widzisz to tylko teoretyczna sprawność - będą się zmieniać przez wiele zmiennych, temperatura pracy, "głębokie" rozładowywanie i inne. Po prostu używaj telefon i przestań patrzeć na % - jak bateria będzie w złym stanie to dostaniesz powiadomienie z kontrolera.