Wpis z mikrobloga

daleki jestem od eskalacji konfliltu ale tam powinni stać nasi żołnierze, na taką akcje stanąć w szyku i odbezpieczyć broń i krzyknąć- nazad!


@FuriousViking: Przy akompaniamencie silników diesla ciężkiego sprzętu który budowałby mur. Jakim cudem tam ciągle stoją takie patyczki :O
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@IdillaMZ: Nie wiem czy zwróciliście uwagę na to, że Białoruscy pogranicznicy są ubrani na czarno. Tak jakby specjalnie pod dzisiejszą noc?


@Pabick: so it begins xd
bn1776 - > @IdillaMZ: Nie wiem czy zwróciliście uwagę na to, że Białoruscy pograniczn...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@IdillaMZ: Mógłby ktoś wytłuamczyć, bo nie ogarniam powodu - dlaczego białorusinom tak zależy aby ciapaki weszli na nasz teren? Co, nagle sobie przypomnieli o czymś? Czemu straszą strzelaniną i prowokują całą tę sytuację?


@Achajos: baćka brał kasę od uchodźców i imigrantów (bo zapewne są tam jedni i drudzy) z krajów arabskich w zamian za podróż do Europy i obiecywał, że przejdą przez Litwę na zachód, ale Litwa pod koniec wakacji postawiła płot, więc musiał imigrantów wypychać na granice z Polską, wtedy zaczęły się akcje na naszej granicy. Jako, że SG nie chce wpuszczać ludzi do Polski to na Białorusi robi się coraz więcej imigrantów z którymi nie ma co zrobić więc coraz silniej próbują ich wypchnąć do Polski.
Dodatkowo na Białorusi odbywały się ćwiczenia wojskowe, a część wojsk rosyjskich na pewno na Białorusi została, więc może też chodzić o wywołanie incydentu po którym Putin mógłby sznatazowac UE (bo to wschodnia granica UE) w zamian za jakieś gospodarcze cele.

@IdillaMZ: daleki jestem od eskalacji konfliltu ale tam powinni stać nasi żołnierze, na taką akcje stanąć w szyku i odbezpieczyć broń i krzyknąć- nazad! I tyle w
  • Odpowiedz