Wpis z mikrobloga

@PanKracy582: w aplikacji znajdź pokazuje mi lokalizację z godziny 18:36 wczoraj, ale byłem normalnie potem w klubie z internetem, ale nie pamiętam do której tam siedziałem, w apce google maps pokazuje mi ostatnią lokalizację klub do 3:30, ale gadałem o 4:40 z zioomkiem przez messengera, innych lokalizacji już nie ma, to jest ostatnia, możliwe ze zostal w klubie? tylko czemu pokazuje mi do 3:30, skoro jeszcze przez messengera z ziomkiem
  • Odpowiedz
@Interwyga: nie znalazłem, odblokowałem bank i mam ostatnią płatność za bilet w jakimś automacie mennicy polskiej, mam numer tego automatu, więc w klubie nie zostawiłem go, to jest iphone, a zadziałał jakby to był jakiś android bez gpsa, jeszcze zadzwonie jutro do biura rzeczy znalezionych mza, bo dzwonilem tylko raz we wtorek, poleciła mi zadzwonić kilka dni pozniej, to chyba ostatnia szansa
  • Odpowiedz
@proelokozak mennica prawdopodobnie autobus / tramwaj, może po tym dałoby radę dojść kto kupował na kamerach

Dziewczyny na androidzie, GPS ostatni przed klubem czyli wyłączony i śladu więcej nie ma po nim, nikt go do tej pory nie włączył, chyba że od razu na części pójdzie :(
  • Odpowiedz