Wpis z mikrobloga

@HoganPaul usunął wpis, dodał mnie na czarną i wrzucił jeszcze raz xd Kłamca doskonale wie, co ma Konfederacja wspólnego z tą śmiercią, a Godek z Konfederacją, ale udaje jakiegoś śmiesznego propagandzistę pewnie za darmo robiącego damage control swojej ulubionej partii na wykopie xd Boże, #bekazkonfederacji jesteście pyszni chłopaki, umiecie wziąć odpowiedzialność za swoje czyny

https://www.wykop.pl/wpis/61548293/nastal-wieczor-kaja-godek-uklada-swoje-dziecko-do-/

#bekazprawakow
#bekazpisu #aborcja #protest
Pobierz smyl - @HoganPaul usunął wpis, dodał mnie na czarną i wrzucił jeszcze raz xd Kłamca d...
źródło: comment_1636274392WEaGozejjLiN94FengqDH5.jpg
  • 50
@HoganPaul: Wrzucam tutaj, bo coś do mnie gadasz, ale ciężko odpowiedzieć, jak mnie zablokowałeś ( ͡º ͜ʖ͡º). Pokasowałeś duble, zablokowałeś i teraz do mnie piszesz pajacu? Jezu jak jakaś stara baba z klimakterium. To ja cie jednak na to czarną wrzucę, bo jesteś jak generyczny wyborca konfy - typowy lewacki płatek śniegu, udający prawice ʕʔ
@HoganPaul nie rób fikołów, dobrze wiesz, że w takim wypadku oni mają rację. Gdzieś tam teraz patriotycznie dziecko nie ma mamy, a jak sam Bosak napisał wszyscy konfiarze przyłożyli rękę do zmiany prawa aborcyjnego ergo do przymusowego uśmiercania kobiety z zagrożoną ciążą.