Wpis z mikrobloga

via Android
  • 1
@DarkZizi dlatego pytam właśnie bo jak widzę że miejsca w Wordach na slasku są zajęte do końca miesiaca a tu są terminy z dnia na dzień

@Kaizen_ zdecydowanie to bedzie najlepsza możliwa weryfikacja, dzięki ( ͡º ͜ʖ͡º)
@bambur: Ten fragment zdjęcia, które wrzuciłem, jest od kursanta, który niedawno zdał egzamin. I od jakiegoś czasu robią tak szkolenie on-line. Więc wszystko się zgadza.
via Android
  • 0
@Kaizen_ A powiedz mi orientujesz się może czy mogę się zapisać na kasowanie punktów karnych w Łomży mieszkając na slasku? Mam na myśli to szkolenie online.
Punkty kasują się odrazu po zakończeniu kursu?
Mam 19pkt i jeszcze na dodatek na 99% procent fotoradar strzelił mi fotke aczkolwiek błysku nie było a patrzyłem prosto na niego (był dzień)
Dlatego mam delikatnego stresa, szkoda prawka a mam jakies nie fartowne 3miesiace bo przez te
Punkty kasują się odrazu po zakończeniu kursu?


@bambur: Tak, punkty kasują się od razu po zakończeniu kursu.

Mam 19pkt i jeszcze na dodatek na 99% procent fotoradar strzelił mi fotke aczkolwiek błysku nie było a patrzyłem prosto na niego (był dzień)


Tylko jak fotoradar zrobił Ci zdjęcie, załóżmy 5.11, a punkty skasujesz powiedzmy 8.11, to najpierw wejdą te z radaru, a dopiero potem się skasują te odjęte na kursie. Więc jeśli
via Android
  • 0
@Kaizen_ Czekaj bo nie wiem czy dobrze rozumuje. Powiedzmy że jest termin w Łomży 13.11 a zdjęcie z fotoradaru zazwyczaj dochodzi w miesiąc + dodatkowo trzeba wskazać kto prowadził pojazd a niesteyu jechałem służbówka i nie mogę wskazać kogoś innego. Więc wraz z dniem 13.11 z 19pkt robi się 16pkt a powiedzmy że zdjęcie z fotoradaru będzie zrealizowane do miesiąca czasu to przecież będę miał już wtedy te 16pkt Kurde nie jestem
via Android
  • 0
@Kaizen_.
@wypokowy_expert to w takim razie pozostaje zapytać czy fotoradary w dzień również dają jakąkolwiek oznakę ze strzeliły fotkę?
Z tego co pamiętam nawet w dzień zawsze widzialem błysk a tu tego nie było i nie wiem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Android
  • 0
@Kaizen_ generalnie jezcze gdzieś wyczytałem że w przypadku przekroczenia tych 24pkt to prawo jazdy nie jest zabierane odrazu tylko zostajemy kierowani jeszcze raz na egzamin praktyczny i teorytyczny - to prawda czy jakieś herezję wyczytałem?

@wypokowy_expert wydaje mi się ze miałem 90 na 70 ale no nie jesyem do końca pewien i pozostaje ta nuta nie pewności, szkoda prawka.
generalnie jezcze gdzieś wyczytałem że w przypadku przekroczenia tych 24pkt to prawo jazdy nie jest zabierane odrazu tylko zostajemy kierowani jeszcze raz na egzamin praktyczny i teorytyczny - to prawda czy jakieś herezję wyczytałem?


@bambur: Art. 135. 1. Policjant:
1)
zatrzyma wydane w kraju prawo jazdy za pokwitowaniem w przypadku:

...
c)
przekroczenia przez kierującego pojazdem liczby 24 punktów za naruszenie

przepisów ruchu drogowego

Czyli prawo jazdy jest zatrzymane, tzn. nie