Wpis z mikrobloga

#radio357

Podziwiam Was, że chce się wam co tydzień słuchać tego co piątek. Ta lista jest tak polska i mdła, że uważam to za stratę czasu. Właściwie wszystkie kawałki na jedno kopyto, brak tam różnorodności. Powinno być więcej utworów do głosowania, bo tak mam wrażenie, że wszystko pływa w tym samym sosie poprawnej muzyki.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@gram_w_mahjonga: Od smarka tego słuchałem i tak zostało. To już jest taka świecka tradycja, przynajmniej w moim otoczeniu. A z tym że jest mało utworów do głosowania to chyba nie do końca prawda. W tym tygodniu było np. 140 piosenek (fakt, że pewnie w dawnym radiu tych utworów było więcej), tylko słuchacze głosują na te same piosenki. Sam zestaw jest dość ciekawy i jak dla mnie różnorodny :)
  • Odpowiedz
via otwarty_wykop_mobilny_v2
  • 1
@gram_w_mahjonga: przecież to dopiero drugie notowanie, i 42 piosenki to dużo więcej niż wcześniej 20. Sochackie, Patryki i organki trochę w tym giną, jest już ciekawiej.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Ano, od dłuższego czasu w #radio357 głównie lansują polskich twórców. Nie to, żebym miał coś przeciwko polskim muzykom, ale to się kręci w tym radiu wokół garstki wykonawców, którzy są "tacy se" a jednak są grani na okrągło. Organek, Zawiałow, Fisz itp itd. A jak to powiedział klasyk: mnie się podobają melodie, które już raz słyszałem, więc oni są na czele listy.
Mimo, że jestem patronem 357
  • Odpowiedz
@Koroshiya_1: Akurat z tego co słuchałam na liście np. w ucho mi wpadła piosenka Zawiałow i teraz chodzę sobie i ją nucę całymi dniami, ale reszty tej popowej paki nawet nie pamiętam już zaraz po odsłuchaniu.

Ogólnie 357 ma kilka świetnych muzycznych audycji i to na nich się wolę skupiać: Pokolenia 357, Salto, Neurotransmisja, Włącz ten hałas, Chlebem i Soulą i jak trafę to audycja Kaczkowskiego (ale nie zawsze trafiam,
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Co to za audycja "Chlebem i soulą"? To coś nowego jest?? Reszty z wymienionych przez Ciebie albo słucham nałogowo (jak "Pokoleń" czy "Włącz ten hałas") albo unikam jak ognia (patrz "Salto" i "Neurotransmisja"), z uwagi na moją niechęć do tam prezentowanej muzyki. Ale masz rację, że wymienione przez Ciebie audycje są w opór dobre :)
  • Odpowiedz
  • 1
@kacper9449 to takie bardziej groovy soul z domieszką funku. Typowo czarna lekka i przyjemna muzyka. Nie jest to moja ulubiona audycja ale umila wieczor. Z czarnej muzy wolę właśnie salto.

Też kiedyś unikałam Salta ale po przypakdowym przesłuchaniu wsiaknelam. Neurotransmisja jest zajebista. Co ten typ potrafi wyszukać to glowa mała.
  • Odpowiedz
@gram_w_mahjonga: Teraz wszedłem sobie na stronę radia i zobaczyłem kto to prowadzi (w sensie "Chlebem i soulą"). Czy to nie jest ta dziewczyna, która u DJ Young Majli miała jakiś swój kącik (albo pojawiała się co jakiś czas) i opowiadała coś właśnie o takiej muzyce, np. o Kanye? A "Neurotransmisji" może kiedyś w całości posłucham ;)
  • Odpowiedz