Wpis z mikrobloga

Jak tu jakiś ekspert #doom kupiłem sobie kolekcje i chcę poznać fabułę ale w jedynce nie ma nic i nie wiem w jakiej kolejności to ogrywać #gry
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudo_exit: jedynka, dwójka, 64 nie mają fabuły więcej niż parę linijek tekstu. Tak naprawdę fabułę poznajesz tylko z dooma 16 i z eternala. No i jest jeszcze doom 3, ale to osobna historia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudo_exit: "After killing the Spiderdemon at the end of E4M8 (Unto the Cruel), your next stop is Earth — you must save it from hellspawn that is causing unimaginable carnage. But Baphomet glitched the final teleporter with his hidden sigil whose eldritch power brings you to even darker shores of Hell. You fight through this stygian pocket of evil to confront the ultimate harbingers of Satan, then finally return to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Sudo_exit: xD Jak się bawisz z tymi staroćkami? Nie wiem czy się zgodzisz, ale imho gameplejowo i wizualiami nadal cieszą i mogą konkurować z nowymi produkcjami.
  • Odpowiedz
@Jubei: gram na lg cx, tv oled więc wersja ultimate doom w 4k wygląda całkiem spójnie. Chodzi o to, że jest mała rozdzielczość tekstur i przeciwnicy są rozmazani ale tv sprawia, że kolory są piękne a 4k sprawia, że krawędzie są gładkie. Jedyne co mogę zarzucić to nieintuicyjność poziomów przez co latam czesem po całej mapie szukając co robić dalej. Niedawno skończyłem wolfenstain return to castle i tam to było
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Sudo_exit: no w sumie wiem jak to wygląda, bo również posiadam ten tv i gram wyłącznie na tym ekranie od jakiegoś czasu. ;) No cóż, dobrej zabawy życzę i udanego weekendu.
  • Odpowiedz