Wpis z mikrobloga

@kknsgvnfbjndf: czemu nie najlepiej? równie dobrze mogła trafić na jakiegoś giga chada i wtedy byłoby śmiesznie, że hehe.
jak dla mnie przeróbka jest spoko. śmieszki, że hehe może trafisz na stereotypowego polaka janusza. chociaż mnie by bardziej bawiło gdyby ten koleś miał twarz nosacza. ale wtedy autor musiałby ogarniać internety xd
@kknsgvnfbjndf: stereotyp to nie jest tylko jedna cecha. Julka choćby odchodzi od tego schematu ubiorem, makijażem, zadbanymi włosami (chociaż te rozjaśnianie które #!$%@?ła przed ślubem trochę beka). No i nie wspomnę o charakterze - jest ciepła, przyjazna, nie ma kija w dupie. Równie dobrze na tej kanapie mogła #!$%@?ć srogą maniane (jak na typową Grażynę przystało), a ona zachowała się mega dobrze. Ja bym chętnie się z nią zakumplowała.
chyba nie
@kknsgvnfbjndf: ale ona tutaj go nie obraża, ten „Janusz” nie jest wizualizacją Tomka, tylko ot taki (nieśmieszny) żart kogoś z jej rodziny(?), jak moze wyglądać przyszły mąż Julki, którego jeszcze nie widzieli. Sama Julka ani razu nie skomentowała jego wyglądu.
@kknsgvnfbjndf: no właśnie nie wiadomo :D chyba jej ojciec sobie zażartował 'hehe pa julcia to bedzie twój monsz hehe'. w ogóle nie ma tu nawiązania do wygladu Tomka, którego wtedy nikt jeszcze nie widział na oczy. nie rozumiem gdzie Ty tu masz nawiązanie do Tomka.
@kknsgvnfbjndf: a jak czują wszyscy inni, którzy przez przypadek stali się twarzą memową? nikt nie zna imienia i nazwiska tego Pana ze zdjęcia. nawet nie widać jego twarzy. nikt nigdy nie rozpozna go na ulicy. nikt nigdy nie wskaże na niego palcem i nie powie 'o, to ten z którego julka się śmiała'.