Wpis z mikrobloga

@Klotzmann: no właśnie tego nie lubię w Forzy Horizon. Supersamochody powinny się zawieszać momentalnie. Nic by to grze nie ujeło, wrecz przeciwnie. Zwłaszcza, że jest tyle terenówek do wyboru i do można przecież to każdego auta wrzucić wyższy zawias.
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: tak, tez to czuje ze oszukalem, podczas mojej pierwszej jazdy w FH5 trafilem na te kamienie i Ci to napisalem, ale kolejne 10h jazdy po polach jest niemal takie jak bylo. fakt xd chociaz mam wrazenie ze jest lepiej niz w FH4 i tak
  • Odpowiedz
@Czarna_ksiazka: chopie oni nigdy sie nie nauczą. jedna z najdrozszych firm na swiecie, jedna z najbardziej rozpoznawalnych, dziennie z ich produktow korzystają miliardy kosmitow w calej drodze mlecznej, a te #!$%@?:

- W windowsach #!$%@? od czasow XP-ka, kleją tylko nowe wersje
- MS Teams jest gorszym kominikatorem niz gadu gadu, nie ma w nim nic uzytecznego
- Launcher Xboxa - #!$%@?, wieszający sie
- Forza 5 bugi i niedojebki

jak
  • Odpowiedz
@oblesny_wujek: wczoraj też chciałem na multi pograć. Średnio na godzinę gry przypadają z 3 krótkie wyścigi. reszta to ładowanie albo czekanie w kolejce. Trochę słabo jak na 10 letnią grę z nową mapą, no bo realnie to jest Forza Horizon 3 w Meksyku xD
  • Odpowiedz