Wpis z mikrobloga

@PeterGosling: Nie wiedział. Ale stwierdził kiedyś że w skali kosmicznej leżymy na takim zadupiu, iż mało prawdopodobne że jacykolwiek kosmici (jeśli takowi istnieją) zawitaliby do nas. Nie wyklucza to całkowicie hipotezy o kosmitach ale znacząco umniejsza jej prawdopobienstwo.
@Wappyn: jeśli dobrze pamiętam, to serafiny i cherubowie są uosobieniem chmur burzowych i jednym z reliktów z pierwszej fazy jahwizmu, gdy był to bóg jednej z gór w kraju Midian. Zresztą jest tu turbo mózg od tych bliskowschodnich antycznych spraw który w razie czego sprostuje moje wyjaśnienia, nie pamiętam niestety nicku. @niedoszly_andrzej wiesz o kogo może mi chodzić?
Konserwatyści be like:

"Nie wolno zabijac tych 32 komórek w macicy bo to jest życie i ono cierpi!!!"

"Mmmm foie gras, macie może do tego gotowane żywcem taki?"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kinlej: tak to było opisane w problemie 3 ciał bodajże, przechodząc z wyzszego wymiaru do niższego cała istota była rzutowana na płaszczyznę 2d, widać wnętrzności człowieka itp.
@Mave nie wiadomo ¯_(ツ)

@ameneos ale czy ja gdzieś napisałem, że ktoś bierze sobie co chce? ja napisałem, że przede wszystkim dla chrześcijan liczą się te księgi historyczne ze starego testamentu czyt. np. księga rodzaju. Cały stary testament jest uznawany przez chrześcijan, ale nie cały stary testament jest zgodny z wizerunkiem miłosierdzia ¯_(ツ)
/¯ wiesz jezus mówił dużo rzeczy, które nijak się mają do chrześcijańskiej rzeczywistości