Wpis z mikrobloga

szynę 125 cm chciałem dać na kuchnię równolegle do blatu tam gdzie piekarnik


@presburger: weź pod uwagę to, że będziesz miał kolizję szafek z listwą i ich nie otworzysz, a dawanie listwy w odległości typu 50cm od blatu jako jego robocze oświetlenie się nie sprawdzi, bo będzie Ci świeciło w plecy.
imho to co jest na wizualizacji z halogenami w suficie i te dwie lampy wygląda całkiem spoko. Zakładam, że nad
@Eoghan: w sumie trafna uwaga. podobaja mi sie te szyny ale faktycznie bedzie tak ze beda swiecic na plecy a jak dam blizej to znowu z szafkami bedzie problem. rozwiazanie halogeny + nad blatem te philipsy też bardzo spoko. ile wg Ciebie halogenow wystarczy na kuchnie 3x2m? taka jak na wizualizacji, w rzeczywistości znacznie ciaśniej

jedyną kolizję będziesz miał podczas mycia


nie rozumiem?
nie rozumiem?

@presburger: W sensie jak będziesz otwierał okno, żeby je umyć, to tylko wtedy te lampy będą Ci przeszkadzać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Co do tego ile będziesz potrzebował świateł to Ci nie powiem, bo nie jestem projektantem, tylko Ci mówię o rzeczach z własnego doświadczenia :) Do wyboru masz żarówki z kątem 30 stopni, albo 120, więc możesz sobie podświetlać coś punktowo, albo szeroko, to