Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, czy jeśli załatwię sobie receptę na #medycznamarihuana i ją kupie to potem jak mnie złapią ze zwykłym zielskiem które będzie w tym pudełeczku + będę miał kopię recepty to mogę mieć przypał czy wtedy po prostu jako że od lekarza to nic nie robią?

#pytanie #marihuana #narkotykizawszespoko #prawo

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61838b2aee9c61000a34165a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@drGreen: @maestroPijanyRolnik: @AnonimoweMirkoWyznania:
No, ale prawo w ogóle na te chwilę chyba nie przewiduje takiej opcji, przynajmniej z tego co mi wiadomo xd Więc policja ma prawo cię sprawdzić, jeśli masz receptę, dowód zakupu i orginalne opakowanie to teoretycznie jesteś czysty, jednak policja ma prawo cię zgarnąć na badania suszu na THC xd Pytanie czy są w stanie udowodnić, że Susz w pudełku nie jest tym, który kupiłeś w
@gooodboooy z pewnych źródeł wiem, że zabierają temat do badania i sprawdzają deklarowana zawartość thc z recepty z tym co mają. Jak jest rozbieżność to slabo. Tym bardziej, że w obiegu aptecznym są 3 rodzaje? Recepta ma datę, datę zakupu też można sprawdzić, zalecenia np. 0,2g/dobę też. Może być ciężko, nie polecam, z fartem.
@RosolPit: Z tym dawkowaniem to jest sprawa indywidualna. 0.2g to dość sporo i jakby tak policzyć to teoretycznie powinno Ci się skończyć po 10g/0.2g/dobe = 50 dni czyli trochę mniej niż 2 miesiące. Jak ktoś potrzebuje mniej (bo dawkę ustala się indywidualnie a na recepcie masz tyle ile masz) to będzie miał susz też po 2 miesiącach. I co wtedy? Policja robi wjazd na chate i mówi Ci, że "za mało