Wpis z mikrobloga

Nie wydaje wam się dziwne, że nagle dzisiaj youtube grzmi, każdy wypuszcza recenzję Forzy 5, w której praktycznie każdy spuszcza sie nad nią jakby to była gra życia, najlepsze dzieło swiata i ogólnie święty graal leczący raka i głod na świecie? xD Nie umniejszam Forzie, bo to świetna gra, czwórka mnie wessała i przyjemnie się grało, ale tak oglądając te recenzje, gameplaye i materiały mam wrażenie, że jedyne co zmienili to mapa. Wiem, że jeśli coś jest dobre to nie ma sensu zmieniać na siłę, ale mogli chociażby interfejs wizualnie ulepszyć na potrzeby meksykańskiego klimatu, jakieś kolorki, cokolwiek, a tu nawet ikonki są przeniesione 1:1 XD to wygląda po prostu jak DLC z nową mapką do czwórki. No a to, że youtuberki są sprzedajnymi lujami to żadna nowość i bardzo mi śmierdzi ten udawany zachwyt, więc nie zdziwiłbym sie jakby dostali sążną posypkę za te recenzje
#gry #pcmasterrace #xbox #microsoft #forzahorizon5 #konsole
  • 12
@cx327: Oglądam na YT, zaznaczyłem to w tekście, że "oglądając recenzje i gameplaye" mam takie wrażenie. Mam gamepassa dlatego pogram dopiero za 3 dni i wtedy sam się przekonam. Ten wpis to nie hejt tylko taka luźna rozkmina
Nie wydaje wam się dziwne, że nagle dzisiaj youtube grzmi, każdy wypuszcza recenzję Forzy 5, w której praktycznie każdy spuszcza sie nad nią jakby to była gra życia, najlepsze dzieło swiata i ogólnie święty graal leczący raka i głod na świecie? xD


@koronawirus: nie wydaje mi się dziwne, bo przy każdej większej premierze na YT jest to samo #!$%@?. I w ogóle nie wynika ono z wartości jakiegoś produktu tylko z
@koronawirus generalnie dużo jest rzeczy, których po gameplayach nie zobaczysz.
Dla mnie przede wszystkim sterowanie samochodem jest zmienione - dla mnie jest jakby łatwiejsze, ale też z drugiej strony czuć większą różnice względem 4 w samochodach
Do misji też podeszli jakoś inaczej - sa bardziej efektowne, ciekawsze i bardziej porywają. Nie wiem, to może częściowo kwestia tego, że bohater teraz mówi, ale też coś tu zmienili i to kupuje
No ale jak
@Angmac: jest łatwiej, zdecydowanie. Wszystkie asysty off (tylko abs włączony) i auta się prowadzą praktycznie jak przyklejone. Nawet nad S2 nie ma żadnego problemu zapanować. A X5 z premium się klei do drogi jak głupie.