Wpis z mikrobloga

#mirkowyzwanie

wobec tego czas i na mnie.

1. Za pomocą tutoriali dostępnych w Internecie napraw coś w domu.
2. Wybierz się na jesienną wycieczkę z miasto - las, tereny wiejskie, jezioro, góry - ważne, by wyjechać z miasta. Zabierz jedzenie, termos z herbatą, ciepłe ubrania. Zabierz kogoś ze sobą. Spędź miło czas. Pamiętaj o fotorelacji. Zrób zdjęcie szerokokątne, zdjęcie miejsca, w które się wybrałeś, zdjęcie makro jakiegoś ciekawego małego obiektu z tego miejsca. Pomyśl o zdjęciach, jako czymś nieprzypadkowym. Po ich zrobieniu zadbaj o to, aby było wyprostowane, dobrze przycięte, z odpowiednią obróbką. Przygotuj relację ze zdjęciami.
3. Ugotuj/upiecz/przyrządź całodniowe menu, którego tematem będzie dynia (min. 3 posiłki).

W domu wszystko sprawne, na spacer to każdy może, wobec tego wybieram dynię. Lubię gotować, ale nie potrafię się przekonać do dyni w jakiejkolwiek postaci. To pewnie dlatego, że jako gówniak mieszkałem 4 lata w Kijowie, gdzie karmili nas ciągle dynią :) Zrobiłem trzy dania, dwa do zjedzenia w ciągu dnia, jedno na później. Przy okazji dobrałem tak składniki dodatkowe, aby można było zrobić jutro sałatkę jarzynową z majonezem ;)

1. zapiekanka z łososia z dynią
2. krem z dyni, ale taki prawilny, na bulionie
3. dynia w occie

Kilka zdjęć :)
FlyingPig - #mirkowyzwanie

wobec tego czas i na mnie.

1. Za pomocą tutoriali do...

źródło: comment_163605455548qKc8dlbAEfF6IynuT0GU.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz