Wpis z mikrobloga

@Endorfinek: Przedewszystkim to sie ma tobie podobac. W przypadku ciemnej lazienki zastanawial bym sie czy nie bedzie zbyt szybko widac syfu. Ale tutaj taki melanz ze chyba spoko. Ex miala ciemny blat w kuchni i blyszczace plytki na podlodze - masakra, syf sie robil od patrzenia ;D
  • Odpowiedz
@Endorfinek: zatakuj mnie wieczorem na priv bo w zasadzie wykonywalem taki sam projekt i mam foty pokazie Ci jak wyglada to po zrobienie, tez Ci pidesle lazienke polaczenie biale i czarne
  • Odpowiedz
@Endorfinek: ważne że się Tobie podoba ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciemny kolor ma to do siebie że optycznie zmniejsza pomieszczenia i trzeba nim naprawdę dobrze operować żeby nie wyszedł styl na nowobogackiego janusza, albo żeby łazienka nie zmieniła się w ciemną komórkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
że zrobię sobie ciemny sarkofag w łazience


@Endorfinek: Wystarczy dać jasne światło... 99% projektów wnętrz jakie widziałem były bezpłciowe. "Kolory" takie że właściwie nie wiadomo czy to już kolor czy jeszcze biały. Czy może szary. Wszystko jasne, białe, mdłe i nijakie. Może trochę drewna/"drewna" dodane bo fajnie, skandynawsko, modnie. #!$%@?
Wygląda zajebiście :D

Ja to bym tylko dał jakieś dyskretne przesuwne drzwi zamiast tego panelu szklanego bo nie lubię jak łazienka
  • Odpowiedz
@Endorfinek: wreszcie coś innego niż kolejna taka sama łazienka z Castoramy. Tylko ja bym wyprostowała te jodełkę i zrobiła normalnie płytki drewnopodobne na wprost - najpierw na podłodze długością rownolegle do prysznica i potem przedłużyła wzór na scianie w ułożeniu pionowym. Bo ta jodelka na scianie nie fituje, do tego chaotycznie to wyglada z żyłami na kaflach kamieniopodobnych.
  • Odpowiedz
@Endorfinek: Okropne to jest. Można dać ciemne płytki i wtedy fajnie będzie kontrasotwała biała armatura, ale te są po prostu paskudne i osobiście bym nie dawała czegoś takiego. Czasem trzeba użyć płynu grzybobójczego, który jest z jakimś wybielaczem i zniszczysz sobie takie płytki.
  • Odpowiedz