Wpis z mikrobloga

No i oczywiście wchodzisz w artykuł i tam okazuje się, że tylko dostawczaki i auta ciężarowe. A na samyk koncu artykułu dopisane, że tylko we FrancjiXD
Kuźwa za takie gówniane nagłówki i artykuły powinni za jaja wieszać. Byle kliknąć i stracić 5 minut życia
#motoryzacja #scam #oszukujo
adam-photolive - No i oczywiście wchodzisz w artykuł i tam okazuje się, że tylko dost...

źródło: comment_1636007319PfsVkWh2PorTvYOAWkMsmv.jpg

Pobierz
  • 98
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

też coś podobnego robi PPE. był opis że można zdobyć game pass na chyba 8 miesięcy w ramach promocji. Ok, klikam w artykuł, a tam że owszem można go zdobyć, ale tylko w Indiach ( _). Po co mi ta informacja? Nie raz tam jest taki clickbait jak tu widzę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adam-photolive: mój stary pracuje w Holandii i to przeczytał (pewnie nagłówek), i dzwoni, że musi koniecznie na weekend przyjechać i wymienić opony, zesrany, że mandaty ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@adam-photolive: Kurde zobaczyłem twój wpis i nie czytając zacząłem poszukiwać informacji o takich wymaganiach bo nie chce zmieniać w tym roku. Normalnie powinni banować strony za takie artykuły
  • Odpowiedz
@adam-photolive: U znajomego w pracy jakiś koleś przyszedł na przerwie i mówi, słyszeliście że PiSiory chcą wprowadzić obowiązek zakładania opon zimowych od 1 listopada?
Oczywiście „artykułu” nie przeczytał bo to zbyt duży wysiłek, ale już wie kto jest winny.
Jak łatwo jest manipulować takimi osobami xD
  • Odpowiedz
@adam-photolive: Też mnie #!$%@?ą onety i inne wdupe.pl. Wpisuje np. o której wyścig F1 i zyliard artykułów o której wyścig, ale musisz przez całą stronę przejechać żeby dowiedzieć się, że o 15. No bo w końcu Max Verstappen ma szanse na mistrza, perez ostatnio też ładnie przejechał i inne wysrywy który każdy zna
  • Odpowiedz