Wpis z mikrobloga

@UglyKid: Bo z zlecenie z takim kapitałem trzeba dobrze wybrać, mogę podesłać masę takich przykładów jak na live szukaliśmy takich wejść aby właśnie mała kwota na dużej dźwigni zbudować kapitał. Częstym problemem z jakim się spotykam to patrzenie na wykres ze złego interwału. Przykładem może być BNB jak spojrzysz na wykres 5m co byś zagrał LONG czy SHORT? Bo ja od wczoraj od 12 siedzę w shorcie i tak będę siedział
swinka-lesna - @UglyKid: Bo z zlecenie z takim kapitałem trzeba dobrze wybrać, mogę p...

źródło: comment_1636008189G7JrcaQpHBzEdqqE61PlQQ.jpg

Pobierz
@UglyKid: problem jest to ze wykopki są mentalnie zje***bani bo, podchodzisz 4 razy do futures i 4 razy spaliłeś to zamiast hejtowac zapytałbys się co jest nie tak, bo może nie widzisz co robisz zle… ale już nie mam ochoty strzępić ryja i tłumaczyć każdemu z osobna. Kto chciał to mnie znalaz i siedzi razem ze mną na live, kto chciał to napisał…
swinka-lesna - @UglyKid: problem jest to ze wykopki są mentalnie zje***bani bo, podch...

źródło: comment_1636008436PWfA7xaegZGLSTXVB2gAMf.jpg

Pobierz
@swinka-lesna: wiesz, ja się w hejt nie bawię. Po prostu stwierdzam że takie zarabianie jest bardzo trudne i trzeba temu poświęcić czas i przede wszystkim mieć do tego łeb. Gdzieś tam we mnie jest może taki mały #!$%@?, który czeka aż Ci się coś #!$%@?:), ale w sumie nawet jeśli, to pewien jestem ze szybko to odrobisz. Po prostu gratuluję ogarniania tematu. Spróbuję pewnie na futures jeszcze, ale po głębszym zbadaniu
@HiT92: Nie może wstawić bo już nie będzie tak kolorowo, od paru dni nie możemy się doprosić o tą analizę. Mireczek ma czas na wpisy/odpisywanie/wrzucanie w cholere zdjęć, ale na wykres PnL powiedział, że nie będzie marnować czasu.
@UglyKid Raczej dalej w to nikt nie wierzy? I dobrze jakby zrobił z 10$ 5k to wsadizlby już dawno 1000$ byłby multimilionerem pijącym drinki na Teneryfie i nie mający czasu wchodzić na wykop i się chwalić takim czymś