Wpis z mikrobloga

Jak mam smarta i chciałbym kogoś z rodziny zaprosić, kto już ma konto na allegro to będzie działać, czy tylko jakby ta osoba nowe konto zakładała?
#allegro
  • 20
@zxwe: nie pomogę, bo nie korzystałem nigdy ze spotifajafamily ( ͡° ʖ̯ ͡°)

generalnie jak się zalogujesz na konto alegro to w prawym górnym w szukajce > family i wrzucasz maila na który ktoś rejestrował konto albo wysyłasz linka i ta osoba się loguje
@zxwe: wnosząc po tym jak coraz trudniej w tym całym zalewie gówna informacyjnego i chowania istotnych informacji znaleźć konkretne informacje wcale się nie dziwię
sam dzisiaj pytałem na wyklopie o zbędną kartę do konta bankowego, bo na wspomnienie czasu jaki spędziłem na poszukiwaniu informacji kilka miesięcy temu aż mi się odechciało grzebać ()

@100twarzygrzybiarzy: możesz coś więcej na ten temat?
"podobno" konta są niezależne, kupujesz i
@Dibhala: @100twarzygrzybiarzy: w artykule takie rzeczy przeczytałem - Jak zachwala Allegro, konta rodzinne pomogą w codziennych zakupach na platformie. Po pierwsze, bliscy będą mogli poprosić organizatora grupy o zakup produktu jednym kliknięciem, wybierając opcję „Poproś o zakup” dostępną przy każdej ofercie. Po zaakceptowaniu prośby użytkownik może zamówić wybrany przez członka rodziny produkt i zapłacić za niego, a paczka zostanie wysłana bezpośrednio na adres proszącego.

Myślałem, że to bardziej przystępne będzie,
@Dibhala: Członek rodziny może dołączyć do grupy rodzinnej po przyjęciu zaproszenia od organizatora rodziny. Członek rodziny może:

samodzielnie kupować, korzystając z darmowych dostaw i zwrotów smart udostępnionych przez organizatora,
prosić o zakup organizatora rodziny,
korzystać w pełni z własnego konta na Allegro.

Może dodali jakiś obszerniejszy opis, bo wtedy jak sprawdzałem było to mniej czytelne, wychodzi na to, że swobodnie można działać, a prośba jest opcjonalna.
@zxwe: od razu czytałem o tym a.family i wszystko to co napisano to było magdedingowe #!$%@?
nic konkretnego, nic na temat, byle sprzedać bo amazon już dyszał gorącym oddechem na szyjkę

po powyższym co znalazłem, gdzie sugestia była oczywista pewnie dodano obszerniejsze info aby rozwiać wątpliwości
inna rzecz, że dopóki ze 100 użytkowników nie zacznie męczyć wątroby i bezensownym się okazuje odpisywanie tego samego w kółko, dopóty większego infa "główny przełożony