Wpis z mikrobloga

Czołem Mireczki, mam pytanie do ekspertów z tagu #ortodoncja
Mianowicie moja ortodontka chce mi za miesiąc zdjąć aparat, ale dolna szczęka jest mocno przesunięta w lewo względem dolnej. Zanim nosiłem aparat były idealnie w linii a teraz są mocno rozjechane. Zwróciłem jej na to uwagę ale powiedziała mi tylko, że jest ok ale jakoś nie do końca jej ufam. Dla mnie to wygląda jakby przesunięto wyciągami dolną szczękę zamiast przesunąć zęby aparatem. Ale kompletnie się na tym nie znam.
W komentarzu kolejne zdjęcie.
#stomatologia #aparatnazeby #aparatortodontyczny
orronelvu - Czołem Mireczki, mam pytanie do ekspertów z tagu #ortodoncja 
Mianowicie...

źródło: comment_16359652497nfI0yObXoHHVxwtxX6qIu.jpg

Pobierz
  • 23
@HPCC1A9F: tak jak pisałem, mam zdjęcia sprzed założenia aparatu i było prosto. Dopiero w trakcie noszenia tak się rozjechało. A #!$%@?ła mi to ortodontka. A dokładnie to 6 ortodontek, bo tyle mnie w ciągu dwóch lat noszenia aparatu "obsługiwało", oczywiście w tym samym gabinecie XD
kolego, moim zdaniem to sie nie nadaje na koniec leczenia i nawet nie chodzi o to przesunięcie....
Jaki miałeś plan leczenia od swojej orto??
W ogóle czym się kierowałeś wybierając gabinet?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Cinzano: wiem, że ogólnie to wygląda źle.
Planu żadnego nie dostałem ani nie widziałem.
A gabinet wybrałem na podstawie opinii z google, w okolicy wypadali najlepiej. Ale jak człowiek dokładnie je sprawdził, to ewidentnie wyglądają na kupione... No i wbrew pozorom jakiś tani ten gabinet nie jest.
@HPCC1A9F: jesteś ortodontą?

@orronelvu: nikt nic ci nie powie na podstawie takiego zdjęcia oraz nie znając sytuacji wyjściowej oraz przebiegu leczenia. Na przyszłość wybieraj lekarza, któremu ufasz. A teraz możesz pójść do innego ortodonty na konsultację.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SkrytyZolw: może stąd, że op sam tak twierdzi i z kontekstu twojej wypowiedzi też to wynika??? Masz jakiś problem z wpisami na portalu ze śmiesznymi obrazkami to usuń konto a nie zaczepiaj randomów z neta