Wpis z mikrobloga

Dla samego relaksu warto zaczynać #cbd ? Jestem nerwowy czasami, nie zestresowany, ale impulsywny. Mam stresowe dni również, więc mam kilka pytań.

1. Olejek a susz, to prawda że olejek zawsze zadziała a te palenie to trochę ściema??
2. CBD / CBG jakie różnice?
3. Skąd kupować?

W sumie tylko tyle.
  • 12
  • Odpowiedz
@69guziec: 1. Ściemą są zawartości cbd w suszu. Większość producentów podaje dane z d=py, mam susz 13%, który jest praktycznie rekordzistą i pracowało nad nim kilka osób przez dwa lata. Dodatkowo używając lufki/ blunta około 40% substancji czynnych po prostu się spala.

Czy CBD działa, na jednego tak, inny nic nie poczuje. Czemu tak? To proste, ponieważ cbd thc i inne, oddziaływują na receptory układu endokannabinoidowego. Każdy człowiek ma inne
  • Odpowiedz
@69guziec: 2. CBG w połączeniu z medyczną marihuaną mam wrażenie, ze wzmacnia fazę. CBD zdecydowanie zmniejsza.

Po cbd czuje sie bardziej senny i wyciszony, po cbg trochę jak po piwie, taki zakręcony. Każdy odczuje to inaczej.
Co do badan naukowych, przewagę ma cbd tylko dlatego, ze cbg zaczynają na dobra sprawę dopiero mocno badać.
  • Odpowiedz
@Dyspenseria: CBD zacząłem brać w ramach terapii eksperymentalnej jako środek przeciwzapalny i w tej kwestii widziałem różnice. THC bardzo pozytywnie, chociaż odszedłem już od palenia tego na imprezach, chwilę mi zajęło żeby zrozumieć że to nie jest party drug. Jedyne minusy to ogólnie rozleniwienie i upośledzenie pamięci krótkotrwałej, dlatego staram się nie przesadzać.
  • Odpowiedz
@69guziec: jak mocno to zażywasz CBD i będzie lżej ;)

Dawka zależy dużo od osoby, ja stosuję krople na sen 10%, zaczynałem od kropli 5%. Sprawdź minimalną dawkę, która na ciebie działa i taką stosuj.
  • Odpowiedz
@heartbrakerr: nie daj się nabrać na susze typu nocny buch czy jakiś wiatr puszczy. Są to wątpliwej jakości susze reklamowane własnymi nazwami i mnóstwem certyfikatów opisywane jako super premium szklarniówka. Jeżeli testowałeś tylko kilka suszy to jest możliwe że testowałeś faktycznie kilka różnych suszy, ale jakbyś przetestował kilkadziesiąt, to miałbyś wrażenie że te susze się powtarzają. Mnóstwo mikro sprzedawców cbd pobiera susz od większych hurtowni i ten sam susz może
  • Odpowiedz