Wpis z mikrobloga

Kuchnia w osobnym pomieszczeniu wpływa fatalnie na relacje ludzkie w porównaniu do kuchni w salonie. Mieszkałem w wielu wynajmowanych mieszkaniach zanim nabyłem swoje. W niektórych kuchnia była w salonie w innych osobno. Te z osobną kuchnia wspominam dość negatywnie. Wyizolowane pomieszczenia sprawiały, że czułem się bardziej depresyjnie. Jak coś gotowałem śmierdzącego w kuchni to i tak zapach roznosił się na cały dom więc argument o zapachu jest nietrafiony mocno.

Imo. najlepsze połączenie to jasny salon z balkonem + aneks kuchenny.

#mieszkanie #wykonczenia #budownictwo
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ZasilaczKomputerowy: również bardzo lubię kiedy kanapa, krzesła, dywan przejmuje każdy możliwy zapach potrawy jaki ugotowałem, ponad to kocham kiedy tłuszcz parujący w trakcie smażenia zamiast na płytkach osadza mi się na w/w sprzętach oraz telewizorze i monitorze, czy szafkach i panelach. Totalnie to kocham, nie wiem jak można tego nie chcieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Nie wiem jak to można mieć razem. Mmm, tłuszcz i zapachy wszędzie się osadzają. Poza tym jedna osoba chce się zrelaksować, a druga np. zrobić ciasto i sobie słuchamy razem miksera. Piekarnik też jak się studzi to głośno pracuje, więc potem można posłuchać jeszcze tego. Robienie obiadu? Też fajnie będzie z włączonym okapem.
  • Odpowiedz