Wpis z mikrobloga

Nowe narzędzie do zarządzania usługami hostingowymi nazwa.pl

Dzięki nowoczesnej stylistyce CloudHosting Panel stanowi rozwiązanie, które z pewnością spełni oczekiwania każdego, kto kiedykolwiek w przeszłości korzystał z popularnych narzędzi, takich jak cPanel, DirectAdmin, Plesk, jak również dotychczas funkcjonującego w nazwa.pl panelu Active.admin. Gotowy? Wybierz jeden z trzech motywów, który wizualnie odpowiada Ci najbardziej!

Nie zapomnieliśmy o użytkownikach smartfonów i tabletów! CloudHosting Panel, dzięki technologii RWD, idealnie dostosowuje się do rozmiaru każdego ekranu. Od teraz możesz sprawnie zarządzać swoim hostingiem także na urządzeniach mobilnych.

CloudHosting Panel to narzędzie przygotowane specjalnie na życzenie naszych użytkowników!

Odwiedź blog nazwa.pl i dowiedz się więcej o CloudHosting Panel: nazwa.pl/blog/cloudhosting-panel-do-zarzadzania-hostingiem-w-nazwapl.

#nazwapl #cloudhosting #hosting #cloudhostingpanel #nowoczesnydesign #zarzadzaniehostingiem
nazwapl - Nowe narzędzie do zarządzania usługami hostingowymi nazwa.pl

Dzięki nowo...

źródło: comment_1635927074Uj4aQhqYI2CRErKy8tMBcl.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nazwapl_tk: nie lubię generalnie takich rzeczy ogarniać inaczej niż na kompie, więc się nie wypowiem. Jak komuś pasuje to fajnie, że jest. Ja tylko PC, telefon to jest do skrolowania fejsa
  • Odpowiedz
@nazwapl_tk: tzn przyszedł mi do głowy scenariusz kiedy siedze sobie z na plaży i popijam to i owo, a dzwoni mi klient i mówi "Piotrek kurła miejsce sie na poczcie skończyło" to sie przyda, ale co do zasady nie lubie na takich małych #!$%@? się bawić. #pc4life
  • Odpowiedz