Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@TenTypZez: jacy wy? Gościu ja tu jestem jeden XD
Nie będę teraz wertował i porównywał dat. Nie widzę też nic zdrożnego w tym że jedni drugich repostują, a wytykanie że powinien być "autor" jest dość śmieszne.
To tak jakby pod każdym memem który tu lata ktoś się czepiał "ejjj a czemu nie oznaczasz użytkownika jemmasełko6000? Przecież to jego mem, a ty go kradniesz".
Dajcie żyć tej sztuce ludzie, meme is not
@mikau: A czytać po polsku umiesz? Przecież pisałem do dwóch osób, stąd druga osoba liczby mnogiej. No i widzę jednak przyznajesz, że tylko powtarzasz co wyczytałeś na wykopie, mimo że nie masz pojęcia, czy to w ogóle prawda? Nieźle ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jasne, dawajmy sztuce żyć, przecież nikt nie mówi tutaj o celowym patentowaniu wszystkiego. Ale celowe wycinanie autora aby samemu na niego pozować, to jest
@TenTypZez: to taguj drugą osobę, bo zwróciłeś się tylko do mnie geniuszu. Czytanie ze zrozumieniem mi wytykasz a nie potrafisz ludzi oznaczyć.
Co przyznaje? Po prostu wiem, że były takie sytuacje ale nie mam teraz czasu by Tobie to udowadniać. Może ty naucz się czytania ze zrozumieniem? "Nie będę wertował" było odpowiedzią na twoje 'no to pokaż". Mam coś jeszcze ci wytłumaczyć?
Jednak meme to serious business XD
@mikau: Są otagowane obie, ty jakiś specjalny jesteś? xD

Co przyznaje? Po prostu wiem, że były takie sytuacje ale nie mam teraz czasu by Tobie to udowadniać.


No tak, totalnie. Bo to wcale nie tak, że po prostu się pomyliłeś, a teraz próbujesz odwracać kota ogonem, bo nawet na wykopie, anonimowo w internecie brakuje ci jaj, aby się do tego przyznać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
T.....z - @mikau: Są otagowane obie, ty jakiś specjalny jesteś? xD 

 Co przyznaje? ...