Wpis z mikrobloga

Mirki warto brać pod uwagę te słuchawki TWS? Moje przewodowe już zdychają i wstyd je aż nosić bo z białych zrobiły się szaro-czarne wiec trzeba coś nowego ogarnąć, budżet tak do 300-400ziko, jedyny mój wymóg to aby były dokanałowe (mam earpodsy i wypadają mi z uszu), będą działać pod iPhone 11 Pro Max #sluchawki #tws #huawei #muzyka #technologia #komputery #audio #iphone
maikeleleq - Mirki warto brać pod uwagę te słuchawki TWS? Moje przewodowe już zdychaj...

źródło: comment_1635894227NcrNHJrJT62xgn1lEGQwTF.jpg

Pobierz
  • 5
@maikeleleq: tydzień temu zapłaciłem 63e,dzisiaj patrzałem 50e to wychodzi 225 około. Używam ich w pracy. Redukcja szumów działa konkretnie, ale więcej baterii zużywa. Szybko się ładują słuchawki jak i sam powerbank. Dźwięk też bardzo dobry, ale słuchawki bezprzewodowe nie grają tak głośno jak z kabla. Z przyczyn wiadomych bo chodzi o baterie. Dla mnie kozak.
@maikeleleq: Mam je i polecam, jak na taką cenę grają fajnie do tego anc robi robotę, bateria jest dobra, wytrzymują jakieś 4h słuchania muzyki z włączonym anc, do tego szybko się ładują. Bierz i się nie zastanawiaj, w tej cenie nic lepszego nie ma.
@maikeleleq: Stosunek ceny do jakości to jest kozak. Korzystam już kilkanaście tygodni i dawno nie byłem tak zadowolony. Dodatkowy fakt, ale to pewnie zależy od ucha - wszystkie dokanałowe mnie zawsze wkurzały, były niewygodne. Te leżą idealnie, nic nie uwierają, nie wypadają nawet podczas jazdy rowerem po lesie. Z minusów: średnio nadają się do "mięsistej" muzyki z uwydatnionym środkiem. Ale equalizerem można podratować. Słychać mimo to, że mają trochę "rozrywkowy" charakter.