Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
wszyscy co mnie gnębili zostali

2 x lekarz

1 x dentysta

1 x samiec sigma, który co weekend rucha inne laski, jeździ po świecie i jest modelem

2 x prawnik z kancelarią

1 x własna firma budowlana na 30 osób, miliony na koncie


I #!$%@? od nich wszystkich miałem lepsze oceny przez cały cały okres szkolny. I ten #!$%@? szok jak im wszystkim rodzice studia w wielkim mieście sponsorowali, warunki, akademiki, lekarzy, ortodontów. A ja przez rok chodziłem z bolącym zębem bo mi #!$%@? nikt nie chciał dać. Wszystko co robiłem od siebie, to było źle. Wiecznie tylko słyszałem, że się do niczego nie nadaje. Że #!$%@? pójdę do szkoły specjalnej bo dostałem w szkole -4, że jak dostanę uwagę to mnie wyjebią z domu, gdzie moi prześladowcy mieli ich po 100 w zeszyciku.

A teraz mam 32 lata, 35kg nadwagi. Gdy chcę coś zmienić, dostaję nagłego ataku paniki, bo zaraz przed oczami pojawiają mi się te obrazy ciągle było źle, pomimo moich maksymalnych starań. Zarabiam 2,5k i zaraz mnie wyjebią, mieszkam w zagrzybiałbym pokoju, szczam do butelki. W sobotę zesrałem się w gacie i leżałem z osraną dupą przez cały weekend.

Pozdrawiam cieplutko

#przegryw #szkola #pracbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61819eb35ec838000a7ee6f2
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Przekaż darowiznę
  • 16
  • Odpowiedz
TroskliwaPłaszczka: U mnie prawie wszyscy zostali we wsi i:
-2 jest miejscowymi pijaczkami. Jeden do tego ma opinię błazna przy kieliszkach,
-wyjechał do Niemiec robić na budowie,
-2 założyło firmy i obie były nierentowne. Poszły w przeciągu niecałego roku, a półtora. Teraz pracują na magazynach i mieszkają z rodzicami. Jeden jest jednak w długim związku.
-kolejny łapie jakieś zlecenia na budowach, ma gospodarkę i również jest w związku,
-ja już kończę
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania byli przebojowi i bezwzględni, a Ty od dziecka miałeś przekichane, wyczuwali słabszą jednostkę i to wykorzystywali, a Ty załamany teraz nie masz siły nic zrobić. Przestań się obwiniać, od tego zacznij. To poczucie winy i beznadziejności Cię hamuje. A założę się, że wcale nie jesteś beznadziejny. Nie każdy ma łatwy start w życiu. Uświadom to sobie, poczujesz się lepiej i wtedy się zacznie zmieniać. Trzymamy kciuki za Ciebie! Ps. Pociesz się,
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: A ja totalnie nie wiem co się dzieje z ludźmi z mojej podstawówki, gimnazjum i liceum. Nie miałem dobrego kontaktu z nikim w żadnej z tych klas. Moje życie towarzyskie się dobrze ułożyło na studiach i z ludźmi z tego okresu mam ciągle kontakt. Co więcej, przez nich poznałem sporo ich znajomych z ich liceum i też się kumplujemy.
  • Odpowiedz
A teraz mam 32 lata, 35kg nadwagi. Gdy chcę coś zmienić, dostaję nagłego ataku paniki, bo zaraz przed oczami pojawiają mi się te obrazy ciągle było źle, pomimo moich maksymalnych starań. Zarabiam 2,5k i zaraz mnie wyjebią, mieszkam w zagrzybiałbym pokoju, szczam do butelki. W sobotę zesrałem się w gacie i leżałem z osraną dupą przez cały weekend.

Pozdrawiam cieplutko


@AnonimoweMirkoWyznania: Brzmi jak piękny polski sen XD
  • Odpowiedz