Wpis z mikrobloga

ej, ale bez kitu, teraz wiadomo dlaczego Tomek jest sam i musiał się ratować takim programem XD przecież to co on odpie.rdala to taki nietakt, że musiałam sobie oczy zatkać palcami podczas oglądania, dawno nie czułam takiego krindżu XD
#slubodpierwszegowejrzenia
  • 11
  • Odpowiedz
@marcepanna: Aspi to trafne słowo, nie za duże. Jest multum dorosłych Aspich niezdiagnozowanych, a Tomek ma wszystkie objawy. Mój syn to tez Aspi, będę musiała przyłożyć się do trenowania jego rozmów z dziewczynami XD
  • Odpowiedz
@caramilla: znam osoby zyjace z gry w pokera i zajmujace sie tym zawodowo przy wpisowym siegajacym miliona dolcow (granie dla sponsorow) majace bardzo niska inteligencje przy tym. To, ze gra w brydza nie oznacza, ze jest inteligentny. Wg mnie od niego az bija braki w tej kwestii
  • Odpowiedz
@marcepanna: tego nie można nawet tłumaczyć brakiem obycia z kobietami, nawet gość co "nigdy nie trzymał za rękę" nie mówił by czegoś takiego, gość ma na 99 % niezdiagnozowanego albo zatajonego Aspergera.
  • Odpowiedz
@femcia: My z narzeczona az musielismy wlaczyc pauze w trakcie wizyty Mosaka, bo musielismy sie wykrzyczec i wyplakac z emocji. Dla takich momentow wlasnie warto ogladac ten program.
  • Odpowiedz