Wpis z mikrobloga

Ze względu na kolejne niezadowolenie Mirkowej społeczności z wyników głosowania, mając na uwadze ogólne dobro projektu i zarzuty, jakoby wyniki sondy były sabotowane przez osoby niezainteresowane tokenem, podjąłem decyzję o zrobieniu dogrywki z pominięciem "Coin z Valony".
Do finału wchodzą:
MirCoin
MrCoin
MoonWalk
#shitcoin #kryptowaluty #burgerburn #mirkotoken
@Norbercikk @goparys @darvd29 @Manganianek @trumnaiurna @ericflat @Surtur @Jerzmanlask @GotovinaAnte @qukla

Jak ma się nazywać nasz token?

  • MirCoin 55.9% (415)
  • MrCoin 13.1% (97)
  • MoonWalk 31.1% (231)

Oddanych głosów: 743

  • 72
  • Odpowiedz
@miruskrypto: @jadealboniejade: bo takie rzucanie finalnymi nazwami, to zabieranie się od dupy strony. Najpierw potrzeba ustalić konkretne i krótkie założenia, które propozycja ma spełniać. Potem szerszy research semantyczny, który wypluje ileś słów w orbicie zainteresowania. Dopiero wtedy można się pobawić na tej bazie i przygotować kilkanaście nazw, z których da się coś sensownego wybrać w 2-3 głosowaniach. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@miruskrypto: Człowieku nie obraź się, ale #!$%@? wiesz o internecie. Nie słyszałeś o głośnych przypadkach kiedy jakaś marka ogłaszała ankietę na jakąś nazwę produktu, maskotki albo czegoś podobnego? Praktycznie zawsze był trolling, wybór memicznej nazwy i anulowanie konkursu w atmosferze skandalu. Jak chcesz uniknąć takiego zamieszania w przyszłości, to najpierw wybieraj nazwy do puli, ogłaszaj głosowanie, ale nie przez ankietę, tylko każdy nick może podać swój głos w odpowiedzi na
  • Odpowiedz
@miruskrypto: Może się odkleiłem, ale to nie ja rabię drugie głosowanie na nazwę, bo pierwsze #!$%@?łem. I jeszcze dajesz nazwę coina który już istnieje. Zmienisz ją jakoś? MoonWalkDance? DanceToTheMoon? MoonMoonBayby? Jaka maskotka? Komiksowa wersja MJ? W sumie to nawet by grało, można za 5 dolków wynająć na portalu dla śpiewaków kogoś żeby nagrał przeróbkę któregoś utworu z podmienionym tekstem wychwalającym coina. Stylistyka a'la triller itd.

Albo MirCoin i stylistyka na
  • Odpowiedz
Albo MirCoin i stylistyka na stację MIR którą wysyłamy na księżyc. Każde zakupione 1000 000 coinów to dodatkowa dawka paliwa do stacji i stacja przesuwa się na grafice bliżej skiężyca. Jak osiągniemy księżyc, to puszczamy następnego coina MirCoinMars, robimy migrację na nowy kontrakt i zabawa trwa dalej.


@K1LoF_123: XD prychlem mocno

przy MirCoinPlato jestesmy milionerami
  • Odpowiedz
@jadealboniejade: I właśnie o to chodzi. Jeśli ja miałbym planować uruchomienie takiego projektu to najpierw bym się zastanowił co on ma oferować klientowi końcowemu, z której strony go podejść żeby wybrał akurat ten projekt. Zbudowałbym jakieś podstawy teoretyczne, założenia, mechaniki itd, żeby mieć jakiś ZARYS tego co chcę osiągnąć. A tu mi to wygląda na zabawę w stylu zróbmy coś wspólnie, ale tak żeby wszystkim pasowało i żeby każdy miał
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Trzeba było powiedzieć jasno: założenia są takie - memiczny potencjał, angielska nazwa i jakiś pomysł na wygląd projektu. I piszesz prywatnie do dewa a on później same nazwy poddaje pod dyskusję lub głosowanie (i to raczej na telegramie nie tu). A tak wyszło co wyszło. Szczerze będę zaskoczony jak coś z tego wyjdzie, ale kibicuję i tak. Mam doświadczenie w kierowaniu projektami więc w razie W służę pomocą.

Ruskich
  • Odpowiedz
@HansLanda88: @K1LoF_123: koledzy, chyba trochę się komunikacja rozjechała. Mam wrażenie że @miruskrypto: chciał zrobić po prostu kolejnego shita do spompowania przez wykop i ewakuacji a Wy chcecie wbijać się w poziomy sgiby czy doge.

Może faktycznie lepiej zrobić pauze i rozkręcić dyskusję w którym kierunku iść a dopieoro potem bawić się w nazwy. Osobiście jestem za opcją shitcoin ale z klasą i potencjałem ;)
  • Odpowiedz
@gloom: Tylko to moim zdaniem przerost formy nad treścią. Chcesz zrobić kolejnego coina co pożyje tydzień? To po co angażujesz w tro innych? Autor chyba napisał kiedyś, że kontrakt sam ogarnie to po co mu reszta? Chyba tylko żeby wejść na samym początku i dać mu zarobić przed pullem.
  • Odpowiedz
@gloom: To już bym wolał TicTac i nawiązanie do cukierków. Co kupić dzisiaj? TicTacki!!!
Chociaż TikTak może by miał jakiś sens, tylko nie wiem jak to by było odbierane przez osoby anglojęzyczne.
  • Odpowiedz
@K1LoF_123: nie, jak już wpspominałem jestem za czymś ambitniejszym. No właśnie TikTak anglojęzycznie kojarzyłby się z zegarem co też imo jest spoko. Motyw czasu/zegara czy właśnie tików można fajnie rozwinąć.
  • Odpowiedz