Wpis z mikrobloga

@Jokohama: właściwie to dokładam ją do gotowej już kuchni i 60 nie wejdzie, 45 to wymóg. Ale w gruncie rzeczy to mi wystarczy, ma być to zmywarka dla dwóch osób, często jemy na mieście, także powinna (w sumie to musi) wystarczyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najbardziej zależy mi aby ktoś spojrzał na parametry techniczne i się wypowiedział ( ͡ ͜ʖ ͡)
@enemyw0w-: Miałem beko 45 i była ok wytrzymała 6 lat gdzie minimum raz dziennie była odpalana. Teraz mam whirpola bo była promocja i jedyne co mnie denerwuje w niej to szuflada ma sztućce, w beko miałem koszyk i było to duzo lepsze rozwiązanie. Generalnie 45 cm wystarczy w zupełności na dwie osoby, zwłaszcza ze mało gotujecie a z doświadczenia wiem ze pasuje raz dziennie ja odpalić i wymyć naczynia bo inaczej
@bomboclat: układanie tego dziadostwa w szufladzie jest problematyczne, do koszyka siup i było gotowe. Mam tez wrażenie ze pare razy nie domylo jakiegoś sztućca. No i najważniejsze zajmuje miejsce po wysokości, musiałem obniżyć górny kosz żeby wysokie kieliszki mieściły sie,a to znowu zmniejszyło wysokość dolnego kosza
@enemyw0w- trochę niezrozumiałe to napisałem. Polecanie Beko na podstawie opinii o sprzęcie zakupionym 10 lat temu nie ma sensu. Wszystkie firmy poszły a tym okresie ogromnie w dół z jakością.
Jako przykład - nawet 5 letni sprzęt słynnej polskiej marki jest o niebo lepszy(choć i tak niespecjalny) niż to co robią dzisiaj
@ristorante: generalnie to zasięgając opinii w wielu miejscach (tylko nie w sklepie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) to wszyscy mówili ze ta Beko jest dobrym wyborem. Zobaczymy. Zdam relacje za miesiąc ( ͡ ͜ʖ ͡)
Zamówiona, będzie w piątek.

Dzięki Murki za pomoc. ( ͡ ͜ʖ ͡)