Wpis z mikrobloga

Przed spaniem na szybko to co mnie aktualnie wkur..a to skalowanie się przedmiotów pvp, na wm off moja broń ma 239ilvl a na wm on ma 252ilvl ale co z tego, jak warmode pełny alluchów bo robią questa który nie jest dostępny dla Hordy. Gracze pve się zesrały ale to nie nasza wina, że raidy tak wyglądają że robisz 3 godziny 3 bossy i nic nie dostajesz. Valory coś tam zmieniły ale i tak musieliście dopiec graczom pvp bo ostatnio napuszczacie jednych graczy na drugich i też za osiągnięcie 1.8k ratingu dostajemy brzydsze sety niż te z raidu heroic czy mythic. Druga sprawa to przywróćcie bounty bo mam zrobione wszystkie Tour of Duty do Conqueror of Azeroth (achi po mounta i tytuł) ale nie zrobię tego achiva raczej nigdy bo wymagane jest zabicie 10 razy gracza który 10 razy zabił bez zginięcia, dawno tego nie widziałem, a nawet jeśli to wm on jest zdominowane przez alluchów. Zaraz 9.1.5 zobaczymy czy jakiś typ ubrany za honor 7/7 będzie mógł zabić takiego rivala, czy wciąż dostanie groszek strzała za 26k, trzeba się przygotować na najgorsze. #worldofwacraft #worldofwarcraft #wow
źródło: comment_1635806379CzMQFBuUJAEm9XMZYB4PME.jpg