Wpis z mikrobloga

Moja aktualna pralka stwierdziła, że przestanie działać¯\_(ツ)_/¯ szukam takiej ładowanej od góry. W sumie nie mam żadnych konkretnych wymagań- im taniej tym lepiej. Firma raczej bez znaczenia, chciałbym żeby działała chociaż 5 lat.
Widzę, że niektóre modele mają w sobie jakieś kosmiczne technologie z których zapewne nigdy nie skorzystam dlatego wolałbym nie dopłacać do takich zbędnych dla mnie bajerów. To samo dotyczy silnika inwerterowego- warto do tego dopłacać? W mojej starej jest/był zwykły silnik i jakoś nie bardzo mi przeszkadza ten hałas podczas wirowania- chyba, że są jeszcze jakieś plusy takiego rozwiązania o których nie wiem.
Na co ogólnie zwracać uwagę? Możecie polecić jakiś konkretny model?

#pralka #pytanie #agd
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@damianos19938: co nie kupisz to tyle samo będzie działać, tak to teraz jest zrobione. Jeśli nie potrzebujesz bajerów to weź najtańszą, najprostszą z myślą że pochodzi przez okres gwarancji.
Ewentualnie to samo tylko dopłacić za przedłużoną gwarancję do tych 5 lat, no ale to trzeba przekalkulować czy jest sens.
Ja to bym kupił najtańszą z myślą że zaraz po gwarancji się zepsuje i trzeba będzie szukać nową.
No niestety tak producenci