Wpis z mikrobloga

Hejka. Jestem kurierem, zarabiam załóżmy 4k-5k miesiąc lecz niestety po kilku latach odechciało mi się rzucać paczkami i ogolnie się wypaliłem w moim pięknym zawodzie.

Jest tu jakiś Miras który ogarnąłby mi prace, załóżmy 3800zl+? Mogę nawet zapłacić za pomoc.

Potrzebuje zmiany w życiu dlatego uderzyłem pięścią w stół i pierwsze co zrobiłem to post na wykopie utworzyłem
#poznan
  • 11
@Limonene: Niestety nie poszedłem na studia.

Jedynie ukończyłem kurs na wózki widłowe przed moja wyprowadzka do Poznania gdybym miał problem ze znalezieniem pracy lecz nigdy mi się nie przydał.

Myśle wciąż o inwestycji w jakis kurs, lecz moja obecna praca mi to trochę utrudnia, bardzo ciężko o dzień wolny, ciężko określić się o której godzinie skończę prace itp.

Zauważyłem ze wiele znajomych mi osób dostaje prace po znajomosci itd. stad ten
@Limonene: Jestem otwarty na różne propozycje, głównie chodzi niestety lub stety o zarobki. Bedac kurierem, wstając codziennie po 5 rano widziałem już wiele w tej pracy i mam wrażenie ze innej pracy bym się nie bal. Wiadomo ze najbardziej interesowała by mnie praca przy biurku od 8-16 za 4.5k ale wiadomo, to nie koncert życzeń ( ͡° ͜ʖ ͡°)