Wpis z mikrobloga

@matsumo: Tylko widzisz... Klapessa sama o sobie powiedziała że przyjechała się tu pokazać, mówiła że strasznie pilnuje się przed kamerami, nie przeklina tak jak w domu (to mówiła chyba do Miłosza), nie je chrząstki z kurczaka XD, na randce z Milchadem nie jadła nic bo bała się że będzie mieć coś na zębach. XD Do tego wielokrotnie podkreślała że zna swoją wartość. Gdy w grze Taxistópkarz zapytał ją czy uprawiała seks
@matsumo: Wiki co zyskała u widzów programu będąc hejtowana przez grupę równie szybko straciła - wystarczy posłuchać co mówiła na temat prowadzeia IG i ludziach ją followujących.
Z drugiej strony Vanessa może święta nie jest (kto wie), ale wali mnie to co kto robi po za programem - jest HP i oceniamy zachowania ludzi w HP, a w nim wydaje się coraz bardziej spoko i to ma znaczenie. Ładnie się prezentuje
@PaniBulwa: Tłumaczyła Miłoszowi że IG to nie kontakt z fanami a blok reklamowy, że followersi to nie Kasie, Krysie i Janki, lecz numery - liczy się liczba followersów, którą da się spieniężyć i że można wciskać ludziom kit ile się da. Wypowiadała się o internautach bardzo pogardliwie, wręcz szyderczo konfrontując wielką intelektualistkę Wiki z masą bezmózgich internautów, którym może sprzedawać reklamowane produkty.
Kilka dni później w rozmowie z Miłoszem powiedziała w
@kipman1: Eee myślałam ze coś gorszego. Przecież większości ludzi, którzy chcą być lub już są infuencerami zależy tylko i wyłącznie na kasie ¯_(ツ)_/¯ a reszta dziewczyn które promują non stop jakieś dresy z alli, bananabjuti czy jakieś inne #!$%@? z chińskich sklepów to niby robią to z troski o followersow czy dla kasy? Mając 300k followersow nie jesteś w stanie nawet zauważać tych ludzi, którzy przybywają i odchodzą z jej konta
@LlalalaAnia: na lajwie w łóżku rozmawiał Mati i Vanessa - Mati mówi do Vanessy że będzie musiał porozmawiać o tym z Wiki bo "może coś się jej uroniło lub z kimś cię pomyliła" - Vanessa odpowiedziała że "też bym chciała wiedzieć".
Wydaje mi się że to burza w szklance wody, a Wiki w dzień przed odejściem Miłosza z programu zaczyna mieszać i to z bardzo grubych dział - bo jakby coś
@kipman1: bawił mnie ten front obrony wiki. to była tylko woda na jej młyn: cwaniaczkowatej laski, która świetnie wycisnęła z roli "biedulki" co się dało. nie, nie zasłużyła na atak klaunów i poradziła sobie wracając do programu. nie spotkał jej żaden hejt, tylko jakieś debilne knucia zakompleksiownych uczetsników w hoteliku pół roku temu, gdzie byli na wakacjach WSZYSCY po to, żeby się wypromowac, zgarnać kasę i fejm. Wiki to samo. Pisałą
@matsumo: No jednak bycie wicemistrzynią świata (? Nie wiem czy dobrze pamiętam) jest nieporównywalne do robienia kolczyków (bo launo tatuaży z tego co pamiętam nie robi). Tylko ta dyscyplina jest kontrowersyjna (szczerze dla mnie też nie ma sensu), nie mój świat, nie interesuja mnie takie zawody i przez wiki też nie zaczną - jak rozkładamy już to na czynniki pierwsze to właściwie każdy sport uprawiany na światowym poziomie (nieważne czy kolarstwo
@kipman1: chyba za daleko poleciałaś, słyszałam tą rozmowę i WIki nie wypowiadała się pogardliwie o internautach, mówiła o tych ,,liczbach''i że na IG trafiają różni ludzie, tacy co się nudzą i ocenią cię za krzywy uśmiech czy brak ,za słowa które się komuś nie podobają, że trafiają się tacy znudzeni którzy ,,dojebią'' się do wszystkiego ''bo tak lubią'' bo się nudzą nie mają swojego życia, lub ktoś życzliwy ich nakręca czy
@Dromodron: nie chodziło mi o ocenę tych pasji czy ilosć osiagnięć tylko o fakt ich posiadania i używania tego jako plus dla jednej i niezauważanie u drugiej. ;) tak gwoli wyjasnienia ostatniego.