Wpis z mikrobloga

Cześć,
Szukam jakiegoś TV 55-65 cali.
Zastanawiam się nad Telewizor Xiaomi Mi TV P1 LCD 55'' 4K Ultra HD Android. Nie jesteśmy jakoś mocno wymagającymi odbiorcami telewizji, ja weekendowo mecze Premier League, a narzeczona czasem coś wieczorem puści. Szukam raczej coś w przedziale cen 2-3k. Czy możecie coś polecić lub podzielić się opiniami?

#telewizory #xiaomi #tv #iptv
  • 12
Nie zauważyłem :D
Jest jeszcze TV z wbudowanym soundbarem, ogólnie dzięki Panowie bo trochę poczytałem temat tych TV i komponenty w środku wyglądają kozacko.
@slash83: byłem napalony na tcl. Po przestudiowaniu, zdobyciu doktoratu , przepytaniu urzytkownikow tcl, osobiście nie kupiłem tv tego producenta. Dlaczego? Zacinanie na 4k, aktualizacje które jedno naprawiały drugie psuły. Urzytkownicy pytani czy drugi raz by kupili odpowiedzieli że "raczej nie". Jeśli chcesz być beta testerem ich softu to ok. Ps miałem na celowniku 50c715
: Samsung UE50TU8502 do moich potrzeb (iptv) wszystko działa. Jest szybki .choć zauważyłem że na aplikacji Spotify wolno reaguje. Wtedy dałem za niego 2000, a Philips serii 8 z androidem i amilightem był za 2500.