Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Powiedzcie mi proszę, ile shitcoinów dziennie powstaje, ile z nich upada zaraz po starcie, a przede wszystkim z ilu powstało kiedykolwiek coś godnego uwagi, stabilnego? Czy my wszyscy tylko czekamy za każdym razem aż to wszystko jebnie i bierzemy się za następnego shita, mając nadzieję że wycofamy się na czas? xD
#kryptowaluty #burgerburn #shitcoin
  • 11
  • Odpowiedz
Czy my wszyscy tylko czekamy za każdym razem aż to wszystko jebnie i bierzemy się za następnego shita, mając nadzieję że wycofamy się na czas?


@FinestEDM: typie to jest definicja shitcoina
  • Odpowiedz
@FinestEDM: kwestia rozkładu procentowego zakupionej ilości waluty do ilości osób. Jak kupi 100 wielorybów i 10000 malutkich osób to wiadomo co się z tym stanie. Ale jak ludzie większość to osoby co wchodzą za mało kasę to często zapomną, że to mają i dno się uklepuje
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kexus512: chciałem się upewnić że wszyscy są tego świadomi. Bo niektóre zapewnienia ma stronach shitow sugerują, że projekt chce zrewolucjonizować świat finansów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ja wlozylem wszystkie srodki w shitcoina dostaje od tego busd jako dywidende zostawiam to na lata mam nadzieje ze firma sie bedzie rozwijac, pozdrawiam akcjonariuszow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FinestEDM: Kiedyś doge czy później shiba to też były shitcoiny a patrz ile teraz są warte.
Całe krypto oprócz BTC, ETH, XRP i może BNB jest nic nie warte i to spekulacje.
  • Odpowiedz