Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dobrytyp: jestem kobietą i mam inne zdanie. 100x wolę "nudnych" facetów niż takich buców którzy uprawiają końskie zaloty i muszą być w centrum uwagi chociażby się mieli zes..ć ;)
@nika_blue: Myśle ze masz racje, to było głupie zachowanie, ale podejrzewam ze on nie miał by problemu. żeby przyznać ze to było nietaktowne i przeprosić. Natomiast wypomnienie czegokolwiek pieczarze skutkuje gruba inbą.
Wydaje mi się, ze całkiem fajne chłopaki do niej trafili a ona podchodzi do tego programu jak do jakiegoś castingu, każdą randkę zaczyna od komunikatu na temat aktualnego i byłego rankingu kandydatów xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Florentin0Ariza: ciężko ocenić czy fajne bo właśnie mało ich pokazują, a zamiast tego wywody Kamili. Jak dla mnie to tylko ten jeden który teraz jest nr 1 był ok, a dwaj pozostali są jacyś dziwni. Jeden ma focha, a drugi łapie muchy. Teraz zostało 2 i myślę, że fochowaty już odpuści i właściwie Kamila nie będzie mieć wyboru.

Oczywiście Pieczarka też mogła inaczej to rozegrać, ale chyba się poczuła osaczona. Ona