Wpis z mikrobloga

Ma lub miał ktoś z was Hondę CBR 600RR PC40 i zmieniał w niej wydech? Bo tak się przymierzam żeby wymienić na mivv suono lub jakiś inny dobrze brzmiący. Trzeba wymieniać katalizator na sportowy? Bo jedna strona mówi tak, a druga, że nie xD Możecie jakiś inny wydech polecić do 600RR? #motocykle
  • 19
  • Odpowiedz
@Super_Timor: Myślę, że jednak tam wrzucę tego mivva. Dźwięk jest cudny no i pasuje idealnie pod fabryczne miejsce na wydech tak jak akrap. Bo Toce ma lepszy dźwięk, ale dwururka mi się jakoś nie podoba oraz inne wydechy co tak za bardzo wystają.
  • Odpowiedz
@Tiazz wedle uznania, ze mnie żaden znawca wydechów. Piszę jedynie o tym co słyszałem. I mówię to z perspektywy osoby, która 600RR nie chciałaby nawet gdyby ktoś dopłacał. Ten motocykl jest ergonomiczną katastrofą, ale brzmi po prostu wspaniale
  • Odpowiedz
@Super_Timor: PC40 ma trochę lepszą pozycję niż PC37, podobno. Ogólnie ze sportowych motocykli to właśnie PC40 ma najbardziej znośną pozycję jak na sportowy motocykl. Przymierzałem się do R6 ale na CBR mi się jakoś lepiej siedziało.
  • Odpowiedz
@Tiazz R6 w porównaniu do RR (według mnie, podkreślam) to jak królewski tron i drewniane szkolne krzesło.
Oprócz tego, uważam, że RRka to bezapelacyjnie najlepszy motocykl klasy 600 z tamtych lat.
  • Odpowiedz
@Super_Timor: Mi trochę ciężko stwierdzić bo opieram się tylko na pierwszych wrażeniach, musiałbym dłużej pojeździć na R6. Ale R6 ma szerszy bak dlatego na pierwszy rzut oka było mi niewygodnie. Ogólnie wybrałem CBR z uwagi na niezawodność, mniejszy spadek wartości no i jest tego znacznie mniej niż R6. I mówią, że 600RR to najlepiej prowadząca się 600.
  • Odpowiedz
@Super_Timor: Ja jestem masochistą w życiu więc może dlatego ta pozycja nie sprawia mi problemu, a przesiadłem się z Suzuki GS500, która miała bardzo wygodną pozycję. Jestem w stanie spędzić pół dnia na motocyklu ciągle jeżdżąc i jedyne co wtedy trochę boli to nogi, a tak plecy i cała reszta w porządku. Jakbym robił większe pauzy przy trasach to ten problem by nie występował. Przez zimę wrzucę regulowane podnóżki więc będę
  • Odpowiedz
@d3stabilizacjon: O, łał. Faktycznie mają kilka sztuk homologowanych. Nie dalej jak rok temu "dążyli w staraniach do uzyskania dokumentów homologacyjnych na swoje produkty", taką samą śpiewkę dostałem 6 lat wcześniej ;). Trochę im się zeszło, ale chapeu bas.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Glenroy: z tego co widzę mają wybiórczo ale widzę tutaj pewna zależność... Będzie szuflada więc uwaga xD do turystyków mają a do szlifierek średnio bo wiadomo... MA BYĆ KURŁA GLOŚNO xD

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡X ͜ʖ ͡D)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz