Wpis z mikrobloga

@rob_the_dog: Patrząc z obrzydliwie praktycznego punktu widzenia: marnowanie powierzchni pod łóżkiem. Lepiej mieć takie z szufladami / skrzynią na pościel, miejsca do przechowywania rzeczy naprawdę nigdy za wiele. No i taka wolna przestrzeń pod niskim czymś to niewygodny w sprzątaniu zbieracz kurzu.
@rob_the_dog: Masz rację co do odpowiedzi nie na temat, ale po prostu miałam sama kiedyś takie niskie łóżko i nie znosiłam go serdecznie. U mnie dodatkowo przy tej wysokości było odczuwalne, że zimnym ciągnie pod drzwiami. Odruch ratowania innych się włączył ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@TrujZWykopem jeżeli to ma być z bardziej szlachetnego drewna to będzie więcej niż 2000zł materiału. Samo wykonanie wcale nie jest takie proste. Sklejenie z litego tak grubych belek proste nie jest. Łatwiej i lepiej zrobić puste w środku ale to też pracochłonne i wymaga precyzji cięcia. @rob_the_dog jak szukasz wykonawcy i nie chcesz tego na "jutro" to mogę zrobić takie wyro. Określ tylko konkretne wymiary i jaki gatunek drewna.
Jeżeli chodzi o mieszkanie w bloku, fakt- zapewne tego typu łóżko nie miałoby miejsca bytu :)


@rob_the_dog: Wyro stało w domku projektowanym po części przez mojego tatę (z owym łożem włącznie). Oj, żebyś ty widział, jak można funkcjonalnie spartolić duży metraż, jak się ma "wizję przestrzennych wnętrz" i zero zmysłu praktycznego ( ͡° ͜ʖ ͡°)