Wpis z mikrobloga

Mrożon pewnie sobie pluje w brodę że zamiast współpracy z McDonald’s tak jak Mata, to zdecydował się promować jakiś gówniany napój w cenie redbulla i o którym już wszyscy praktycznie zapomnieli

A miało być tak pięknie, spółka miały przynosić tylko kolosalne zyski, ciekawe jak będzie z tą grą mobilną co w tym roku ma być wydana jeszcze( ͡° ͜ʖ ͡°)

#friz #ekipa #mata #mcdonalds #polskiyoutube
LonesomeWild - Mrożon pewnie sobie pluje w brodę że zamiast współpracy z McDonald’s t...

źródło: comment_1635682850JzFGrr7x5YfwUp1GLytWS8.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Oastry: w McDonald’s żywią się głównie młodzi ludzie czyli główny target Ekipy, więc dla maka byłoby to na rękę, może zestawów youtuberów może nie było w stanach ale lodów też nie (a przynajmniej nie na taką skale) a jakoś w Polsce się udało
  • Odpowiedz
w McDonald’s żywią się głównie młodzi ludzie czyli główny target Ekipy


@LonesomeWild: no nie wiem czy właśnie nie są za młodzi, do happy meal'a byliby idealni, ale w przedziale 16-24 lat Mata ma większy pogłos niż Ekipa
  • Odpowiedz
@tomen150: żadna przepowiednia, Ekipa ma sporo hajsu i to u nich nic nie zmieni, po prostu zwróciłem uwagę na to że te napoje gazowane okazały się trochę średnim pomysłem, w porównaniu do lodów i kolejki w energylandii
  • Odpowiedz
A pomyśleliście ze może kasa która mogliby zaproponować była zbyt mała? Zobaczcie na lody przecież to był strzał w 10 i zrobili czy tam robią konkretne siano na tym
  • Odpowiedz
@LonesomeWild: Pajace z youtuba spółki zakladaja, bo yt juz nie chce płacic tak jak kiedys odkąd wprowadzil platna subskrypcje ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz te pajace nie chca do roboty isc tylko probuja tworzyc gowna i to sprzedawac beka w #!$%@?. Nie dosc ze przez nich prawdziwi artysci nie zarabiaja ba reklamach to dalej pajacuja, zero godnosci #!$%@? co to sa za ludzie i skad oni wyszli?
  • Odpowiedz