Wpis z mikrobloga

Niech mi ktoś wytłumaczy ten ogólny buldupy o Jasia Mele. Chłopiec popełnił błąd, (nie osądzam czy jest kompletnym debilem i wszedł tam specjalnie, bo to wydaje się śmieszne. Chyba żadna zdrowa na umyśle osoba by tego nie zrobiła) uzyskał odszkodowanie (tutaj może wyniknąć spór czy sprawiedliwie)~nie o tym chce rozmawiać. Ja widzę plus (o ile tak to można ująć) całej sytuacji. Chłopak założył fundację i pomaga ludziom, przy czym sam się realizuje. Dlaczego tak go obrażacie? Co on takiego wam zrobił, drodzy wypokowicze?Naprowadźcie mnie, może ja źle postrzegam całą sytuację.


#jasiumelacwel #kulturalnadyskusja #buldupy
  • 10
  • Odpowiedz
@olafinho: debil wchodzi podczas burzy do stacji transformatorowej, włazi na przewody i urywa mu kończyny, dostaje ćwierć miliona odszkodowania + rentę dożywotnią wyższą niż zarobki większości ludzi w tym kraju, zakłada fundację której działalność zaczyna od przyznania sobie nagrody, za cudzy hajs baluje na biegunach i po górach, zostaje bohaterem narodowym i teraz właśnie wyszedł film o nim który go przedstawia jako herosa XXIwiecznej Polski
  • Odpowiedz
@olafinho: Jeden z "performerów" (co za *ujowe słowo) Trójmiasta miał fantacje i chciał nagrać swój skok z wiaduktu na stojący pod nim wagon SKMki, ale miał pecha bo zachaczył o sieć trakcyjna i go popieściło 3kV. Trafił w stanie ciężkim do szpitala, ale widząc historię Jasia M. pewnie można oczekiwać, że już niedługo zacznie dochodzić odszkodowania od SKM za swój wypadek.
  • Odpowiedz