Wpis z mikrobloga

Czy sa się w tym gównie zmienić nazwę urządzenia bluetooth? Czasem nie łączy się automatycznie z samochodem i muszę kliknąć żeby połączył. Mam kilka takich samych aut i jest ruletka...

#iphone
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TSoprano: zmarnowałeś 30 sekund na napisanie odpowiedzi do konkretnego pytania. Jeżeli nie znasz odpowiedzi to udzieliłeś się tu tylko dlatego że napisałem, ze ogryzek jest gówniany.
  • Odpowiedz
@mit-nick: nie o twój wpis mi chodziło, a o @TSoprano. Niektóre tematy na elektrodzie tak wyglądają. Ktoś zadaje pytanie, a dostaje odpowiedz poszukaj w google. Ktoś inny szuka odpowiedzi na takie samo pytanie i przenosi go właśnie do tego wątku w którym jedyna odpowiedz to poszukaj w google.
  • Odpowiedz
@asunez: nie potrzebnie się wysilałeś, po pierwsze to zadaj to pytanie w języku Polskim - dostaniesz odpowiedź jak zmienić nazwę twojego urządzenia, po drugie po wpisaniu twojej wyszukanej frazy jest to 4 albo 5 link. Swoją drogą jeżeli ktoś nie zna odpowiedzi na zadane pytanie to po co w ogóle się udziela?
  • Odpowiedz
@asunez: nie interesuje mnie to, serio. Po za tym to niczego nie zmienia. Nie masz obowiązku odpowiadania na pytanie, tymczasem wypad na elektrode xD
  • Odpowiedz