Wpis z mikrobloga

Zapraszam do mojego nowego raportu:
https://www.zdzis.com/moto/raport-432-cz20/

...zaszło trochę zmian na zDzisiu, mam nadzieję, że nie będziecie mieli mi za złe, że je tu po krótce opisze.
1 - nie będzie już jednej publikacji w tygodniu. Ostatnio funkcjonowało to tak, że zaczynałem dany raport w poniedziałek a kończyłem w czwartek/piątek i po tygodniu od skończenia odblokowywałem go dla szerokiej publiczności. A teraz będzie tak, że każdy dzień przeglądania będę publikował osobno. Zamiast jednej dużej publikacji w tygodniu będzie więc kilka mniejszych.Tak więc: w poniedziałki - rarytasy, wtorki - oldtimery, czwartki - youngtimery, piątki - przyszłe klasyki na wymianę z jakąś konkretną marką, markami, albo modelem. W tym tygodniu, który teraz się kończy ten podział już obowiązywał i widzicie go jako raporty dostępne tylko dla Patronów.
2 - Wczoraj wprowadziłem nową systematykę ocen - pracowałem nad nią od bardzo dawna. W tym raporcie jeszcze jest stara, ale jak odblokuję te nowsze to mam nadzieję, że Wam się spodoba!

To chyba tyle. Mam trochę dylemat jak publikować na Wykopie, ponieważ od teraz publikacji będzie 4-5x więcej niż do tej pory, i niektórzy mogą uznać to całkiem słusznie za spam. W istocie treści będzie tyle samo, tylko mniejszymi porcjami.Może ograniczę się tylko do Mikro… nie wiem, jakby komuś zależało to polecam obserwować #zdzismoto - tam zawsze mnie znajdziecie ;)

Jak ktoś śledził konkurs, który ostatnio zorganizowałem, to ten wierszyk wygrał:
Sprytny Handlarz spod Radomia
Kupił tanio Balerona
Plaka, kitu nie żałuje
Wszak jelenia poszukuje
Jeśli nie chcesz być rogaczem
Zerknij w raport zDziś cichaczem
Ten przyleci wnet pieronem
Jak zostaniesz już Patronem
Pośpiesz się mój przyjacielu
Na perełeczki zdąrzy niewielu

Autor: Michał Oko
…mam w planie nagrać zajebisty film z wyjazdu!
Miłego weekendu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#samochody #motoryzacja #klasykimotoryzacji #youngtimer #oldtimery #polska #ciekawostki
DROZD - Zapraszam do mojego nowego raportu:
https://www.zdzis.com/moto/raport-432-cz...

źródło: comment_1635606191d3R41ekwuzk62sTFflrCaL.jpg

Pobierz