Wpis z mikrobloga

  • 96
Czy seks z adoptowana córką to kazirodztwo? XD
Mam sąsiada, który znudził się żoną i nieoficjalnie dyma sobie córkę, która jest adoptowana. Wszystko byłoby spoko, więzi krwi nie ma ale czy wg prawa jest to legalne?
#zwiazki
  • 83
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiman: a, zby uczenie pisałem. To chyba w ten spsób zrozumiesz.

#!$%@? wiesz, #!$%@? widziałeś.

Skoro kulturalnie nie rozumiesz to.zgaduję, że zbyt małonwulgarnie przekazałem swoją myśł, w dodatku zbyt dużo słów.

No, lód na głowę po takich wrażeniach i jakoś przetrwasz inteligencik.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Nie wiem skąd w Tobie przeświadczenie o własnej zajebistości, skoro faktycznie napisałeś to tak niezrozumiale. Nie wiem co mają dwie rodzone siostry do adoptowanej córki, nie rozumiem skąd to nagle wrzucasz
  • Odpowiedz
@wogx: stąd, że jest od cholery zboczeń. Są rzadkie, ale można się z tym spotkać jak się dupę z domu rusza i miałonsię styczność z hurtową liczbą ludzi. Niektórych rzeczy jak się wprost nie napisze to ludzie penisa od waginy nie odróżnią.

Ja znowu nie wiem skąd pomysł, że ja niby kljestem zajebisty ale dzięki za komplement, nawet jeżeli niezręcznie podany.
  • Odpowiedz
@TreeLemon: gorzej, bo jak mówię to z kurpiowskim akcentem.

Zbyt zaowalowanie mówię czy z czym masz problem? Jak poprosisz to ci wytłumaczę, możliwe, że po prostu potrzebujesz tłumacza polsko-polskiego, służę pomocą.
  • Odpowiedz