Wpis z mikrobloga

@Amikamamy: ona nie ma kłopotów z kręgosłupem. Jej figura nie ma wyraźne zaznaczonej talii, ale musi ją mieć na zawodach (wiadomo,że sylwetka lepiej się wtedy prezentuje) i modeluje sobie ją właśnie gorsetem.
  • Odpowiedz
@crazy_frog: no właśnie dlatego zaczęłam się zastanawiać czemu musi codziennie parę godzin, myślałam że może ma coś z ,,dyskiem'' czy przepuklinę bo ona też tam jakieś walki uprawiała, bierze ogrom tabsów codziennie, dlatego was zapytałam
  • Odpowiedz
@crazy_frog: podziwiam ją i inne panie które jak ona to robią, ile to wymaga samo dyscypliny, ćwiczeń no wręcz katowania się żeby mieć dobre wyniki, a Wiki jak widać na Live jako w sumie jedyna systematycznie tam trenuje już o świcie, nie ważne że była imprezka niemal do rana, naprawdę podziwiam i szacun dla niej
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Wiki wypowiadała się o tym na relacji ig, ubierała żeby podtrzymać talie i mięśnie. Bo rzecz oczywista nie miała możliwości w hotelu trenować tak jak to robi na siłowni
  • Odpowiedz
@Amikamamy: generalnie w sportach sylwetkowych bardzo pożądana jest sylwetka w kształcie litery V - czyli szerokie barki i wąska talia. Niektórzy są genetycznie uprzywilejowani, a niektórzy nie. W męskiej konkurencji raczej stara się to ukrywać/pokazywać pozowaniem, w damskiej jak widać można się jeszcze pokusić o wyszczuplanie talii gorsetem.
  • Odpowiedz