Wpis z mikrobloga

Jak wpada watch dogs legion przy poprzednich częściach ? Grałem w obie, dwa różne klimaty ale byłem zadowolony z rozgrywki. W końcu jakaś promocja jest na #ps4 to może bym ograł kolejna cześć. #gry #xbox #konsole
  • 4
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AmokK: kupiłem niedawno i niestety mnie zanudziło. Dwie poprzednie były spoko i grałem po kilka godzin za każdym razem, tutaj dałem radę jakieś 4-5h
@AmokK: Inaczej, to chyba najlepsze określenie. Przeszedłem całe, jest bardzo fajna muza, nadal można postawić na infiltrację i hakowanie albo wbić na pełnej i robić rozwałkę. Nie ma głównego bohatera, co może niektórym mocno nie odpowiadać. Ja trochę początkowo zgrzytałem zębami na to rozwiązanie, ale jak zrobiłem sobie fajną drużynę to zacząłem się do nich przywiązywać. Było kilka denerwujących bugów, ale grałem w to w styczniu więc nie wiem jak teraz
@AmokK Przeszedłem jedynkę, od dwójki się odbiłem po 1h jak tylko wsiadłem do samochodu i okazało się, że pojazdy to kartony. W trójkę pograłem też chwilę i zostawiłem. Na fajną fabułę nie licz w grach od UBI, jeśli pasuje Ci gameplay to możesz spróbować.