Wpis z mikrobloga

@Szpeju: Uzywam PKO od grubo ponad 10ciu lat, dodatkowo krócej ING, SGB, BGŻ i Revo - nic się nie równa #!$%@? aplikacji mBanku xD Najbardziej podoba mi się ta funkcjonalność, gdzie kilkanaście minut po wykonaniu każdego jednego przelewu, jak już dawno odłożyłeś telefon, dostajesz notyfikację od banku, żebyś se sprawdził "czy wszystko w tamtym przelewie poszło dobrze" xDD Przecież wam płacę za to, żeby wszystko poszło dobrze, cymbały xD.
@wszystkieInneBylyZajete @pijekubusplay marketing nie ma prawa być w powiadomieniach push! To jest krytyczny kanał komunikacji banku z klientem tylko w sprawach bankowych. W ogóle jak apka która ma być super bezpieczna, bo łączy z twoimi pieniędzmi, może wysyłać takiego śmiecia podpadającego pod wyłudzenie? Bo chyba nie spodziewasz się że z wypłatą przyjdzie powiadomienie GOŁE LOLITY Z ROKSY - TERAZ JUŻ CIĘ STAĆ! Zaśmiecając ten kanał, bank spowoduje, że go wytnę, a to
marketing nie ma prawa być w powiadomieniach push!


@GwaltowneWypaczenieCzasoprzestrzeni: To sobie już o tym porozmawiaj z działem marketingu mbanku bo jak widać twierdzą inaczej. Po drugie to dotyczyło zaproszenia na webinar o inwestowaniu. Od razu wiedziałem o co chodzi, że o inwestowanie, a ty skojarzyłeś sobie że o seks. Ale dobrze że złożyłeś skargę, może coś ich to nauczy żeby nie dawali takich badziewnych tekstów tylko wprost "Organizujemy webinar o inwestowaniu,