Wpis z mikrobloga

@Asarhaddon: ja nie muszę mieć koleżanki w Rumunii, żeby wiedzieć, że statystyki uwzględniają tylko wynik pozytywny testu u niezaszczepionych. Nie podają stanu zdrowia, BMI. W ten właśnie sposób tworzy się statystyki grozy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kalkuta: ale mnie #!$%@? powielanie tego mitu, że szczepionki chronią przed zarażeniem. Jakiś Jasiek na Facebooku wam to powiedział zanim wyszły jakiwkolwiwk badania na temat skuteczności szczepionek i dalej powielancie to gówno. Sam się jeszcze nie zaszczepiłem, bo nie czuje potrzeby, ale trzeba być idiota żeby widząc aktualne statystyki hospitalizacji i jak to wygląda wśród osób zaszczepionych i nie, żeby nie wierzyć w ich działanie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@lucer: Łał, jedno źródło z ulotki. Chcesz mi powiedzieć, że każdy producent szczepionki po jej wypuszczeniu kłamał i napisał, że zapobiega chorobie? To czemu nie ma żadnych pozwów?
  • Odpowiedz
@Asarhaddon:

co 5 minut umiera człowiek


No u nas nawet częściej. Polecam poczytać troche o przyczynach zgonów. W Polsce większośc zgonów kwalifikowana jako COVID to ściema. Jak ktoś ma raka albo inne problemy ze zdrowiem to sama grypa zbiera żniwo. tylko tego nie rejestruje sie jako zgon z powodu
  • Odpowiedz