Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Siemanko, dziś zacznę pykać w #newworld (kiedyś grałem kilka lat w lineage 2), prawdopodobnie serwer Karkar(chyba że polecacie jakiś inny), głównie się skupię na łukach, jakieś protipy co i jak dla świerzaka ?
  • 18
  • Odpowiedz
@r4zor92: nie wiem czy moge polecic gre, ekonomia jest troche #!$%@? obecnie, byl problem z duplikowaniem golda i oczywiscie nikomu nie dano za to bana, a na najwyzszym poziomie gry exploituje sie bugi, zeby wygrywac konflikty i wojny
  • Odpowiedz
@bartix1997: Jeszcze żeby te PvP było :( biegam od paru lvl na włączonym i lipa :/

Też gierka mi się podoba ale aktualnie stan i fakt że z patcha na patch psuja coraz więcej doprowadził mnie do stanu że już praktycznie nie loguje się na grę a szkoda bo 130h miałem :/
  • Odpowiedz
@luzak100: Broniłem tego aż do momentu dojścia na mapy 40+ no bo z początku faktycznie w leśnej kniei mobki się zmieniły ale tak wyżej różnią się tylko nazwa... Zamiat Jeleń jest Jeleń rozpaczy xD
  • Odpowiedz
@F_M_K: ale ty chyba nie wiesz na czym pvp polega w new world, rozglądaj się za atakowanymi fortami, czat frakcji (wspólne robienie questów pvp), dymy, przejmowanie fortów) Pvp za wiele nie doświadczysz biegając solo na włączonym, natomiast kilka razy dziennie zdarza się masowe pvp, frakcja na frakcje. Wtedy jakieś 50-100os się leje między sobą w danej lokacji. Jak będziesz biegał solo w tej lokacji na włączonym pvp, to cie zmiotą.
  • Odpowiedz
Dobra gra jes. ładne lokacje,dobrze rozbudowany system kraftingu. Zachodni styl, co na plus w mmo ile można przerabiać te azjatyckie klimaty. Spoko opcja, ze nie ma przypisanej profesji od startu. Grasz sobie czym chcesz, jak coś to reset i próbujesz całkiem innaczej. A co do łuku, to polecam dobrać druga broń skalujaca się z zręcznością( włócznia, rapier) Ja gram od początku łucznikiem i świetnie się bawię, problemów póki co nie miałem narazie,
  • Odpowiedz
Dzięki wszystkim za info, a co do serwera i jakiś protipów?


@r4zor92: jak w końcu te deb*le xD naprawią transfer to, jeśli chcesz spotkać Mirków to wbijaj na serwer Hades - bo tam się przenosimy
  • Odpowiedz
@r4zor92: ale gra sama w sobie jest bardzo fajnie i trzaskam w nią w każdą wolną chwilę.
Tylko strasznie i m się pier#oli z patchami: jedno naprawią to psuje się drugie. Słabo trochę
  • Odpowiedz
@bartix1997: Wczoraj widziałem jak te napady wyglądają i wbije 60 bo zapowiada się epicko mam nadzieję że dodadzą więcej takich BG Ala wow jakieś capture the flag i tym podobne może jakieś arenki 1v1 2v2 3v3 i rankingi najlepszych graczy z Frakcji wtedy więcej do tej gry dodawać mi nie muszą xd
  • Odpowiedz