Wpis z mikrobloga

Mirki, czy na iPadzie Air 1 9,7" 2 GB / 16 GB poprzeglądam internet? Starczy to na dzisiejsze czasy?

W przypadku Appla chyba nie ma takiego szybkiego spadku wydajności jak w przypadku tabletów na Androidzie?

Chcę mieć otwartych kilka(naście) kart i korzystać z tabletu płynnie do czytania, eksplorowania internetu, ew. researchu. Żadnych gier.

https://allegro.pl/oferta/apple-ipad-air-oryginal-pl-gwarancja-10216616780

#ipad #apple #internet
zielony_wiatr - Mirki, czy na iPadzie Air 1 9,7" 2 GB / 16 GB poprzeglądam internet? ...

źródło: comment_1635320834MaJsRFvNDnWnV8VWeq7qEk.jpg

Pobierz
  • 15
@MtEverest: O kurde, faktycznie! Dzięki! To się nadaje chyba na zgłoszenie bo gdyby nie Ty to bym może kupił. Mówisz, że wszystko powoli się ładuje? No to dzięki, to nie ma sensu się męczyć. Już miałem jeden tablet za 500 zł na Andku i też to była męczarnia.
@zielony_wiatr: Jedyne co komfortowo da rade robić to czytać jakieś lekkie pdfy. Większość stron jest za ciężka i np. nie ładują się do końca, zamula dotyk, przez jakiś czas widać tylko białą stronę. Załadowałem wykop dla testu i samo wyjście z pop-upu "dbamy o twoją prywatność" trwało dobre 5s, dalej scrollując główną nie ładowały się obrazki do znalezisk a wyjście do pulpitu i powrót spowodowały odświeżenie strony od nowa

A to